Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? A férjem...

Miért érzem ezt? A férjem külföldön dolgozik.

Figyelt kérdés

Én nagyon nem akartam,hogy kimenjen akkor volt már 1 kicsink, a másikkal várandós voltam.(6hetes)

Tudtuk,hogy nem lesz zökkenő mentes a terhességem, bejelentett biztos állása volt, és ezekért nem akartam.

De Ő ment.Aztán teltek a hónapok, megszületett a pici.Amikor kiderült,hogy nem lesz egyszerű a szülés hazajött ugyan, de 2 hetes se volt a kicsi elkezdte,hogy ő csak visszamegy.De ő egyoldalúan eldöntötte,hogy neki mennie kell.(Persze lett volna itthon munkája, tárt karokkal várták)Azóta megy az ekkor megyek-akkor megyek,mert a cég nem enged. De ha szóba hozom,hogy jöjjön el szabira vagy hasonló csak hebegés-habogás van.

Ez volt kb. 2 hónappal az után is,hogy kiment.Akkor még jobban megviselt.

Úgy érzem belefáradtam.Először nagyon rossz volt de már úgy vagyok vele,hogy jó ha itthon van, de lassan észre sem veszem a hiányát.Telefonon nem tudok miről beszélni vele,elmondom 2 percben a gyerekeket és ennyi,sokszor mondom,hogy inkább tegyük le, hiszen ugyanazt mondja el 100x.Már kivüről tudom.Semmi értelme.

Nem tudom, mi zajlik bennem, de úgy érzem azzal,hogy "magamra hagyott" a gyerekekkel,elindult bennem egy távolodás.

Én nem ilyen kapcsolatra vágytam,hogy majd 1-2 havonta látjuk egymást 2-3 napra.

Tanácsokat szeretnék.De ne azt,hogy ott több a pénz,mert annyira azért nem.Most pl. minuszos a dolog.


2010. nov. 4. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
detto ugyan ez a szitum.A 3. babaval voltam terhes amikor Belgiumba ment a kedves.Januar ota telefonal nagy ritkan.A picit meg sosem latta.Tul tettem magam rajta,ha menni akar akkor menjen.Most van kibontakozoban egy szep szerelem a kollegejaval szoval nem busulok.Nem erdemlik meg,hogy szenvedjünk ertük!!!Irj privit ha akarsz.Ja es nagyon sokat sirtam eleinte,de mar egyaltalan nem is hianyzik.11 honap kellet hozza.
2010. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pénz nem boldogít. Sajnos ezt sokan csak elcsépelt frázisnak tartják, de akkor is így van. Pont tegnap beszélgettük a férjemmel, mert neki most egy kollégája hagyta itt a családot a több pénz reményében. Amikor tervezte is mondtuk neki, hogy ha milliókat halmoz fel pár év alatt sem tudja pótolni azt az időt, és élményeket, amit a gyerekeivel tölthetne el. Csak ugye sokszor az embernek többet számít egy megálmodott életszínvonal, mint a család és a gyerekekkel eltöltött kalandok. :S


Abból amit írtál, én úgy érzem, a férjednek sem hazajönni sem veletek lenni nincs esze ágában sem. És ha a bajban sincs melletted, az már azt jelenti (számomra), hogy nem a pénz miatt teszi amit tesz. Hanem vagy van valakije ott, vagy egyszerűen csak már azt az életet szereti kint, egyedül, család nélkül, de az illendőség kedvéért még ad magáról életjelet. A helyedben elmondanám neki az érzéseimet és válaszút elé állítanám. Akármennyire is amellett vagyok, hogy minden kapcsolatot meg kell menteni valahogy, ez már kimerít nálam is sok-sok határt....

2010. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod elhagyot, csak egyszerübb azt mondani hogy a pénz meg a munka miatt nincs ott.

Ad be a vállást és kérd a gyerektartást, nem lesz olyan jó eljátszani külföldön a gondtalan szinglit ha rendes gyerektartást kell fizetnie.

2010. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en ferjem is kulfoldon dolgozik sokat es meg havonta sem latjuk egymast, szoval ertem a helyzetedet, de engem ez a hozzaallas dobbent meg a ferjed reszerol. Azert az nem normalis, ha lenne kb. ugyanolyan szintu munka vagy valami tenyleg jo es akkor inkabb elmegy, sot leirasod szerint elmenekult toletek a gyerek szuletese utan. Nem lehet, hogy errol van szo? Marmint, hogy a pici gyerekekkel jaro felelossegtol, sirastol menekul? Mert ott kint egyedul oda megy, ahova akar, azt tesz, amit akar es akkor, amikor akarja. Ezt megszokta talan tulsagosan is. Surgosen beszelned kell vele errol, az erzeseidrol! Nagyon fontos. En sokat vagyok tavkapcsolatban a ferjemmel, igy tudom, hogy egy ilyenben duplan fontos a kommunikacio. Nem lat, nem is erezheti, hogy te min mesz at. Legyel vele oszinte, mondd meg, hogy 2 gyerekkel egyedul nagyon nehez, egyedul erzed magad, te nem ilyen kapcsolatra vagysz, van mas megoldas is stb. Nekem ugy tunik, hogy neki kenyelmes, hogy te neveled a gyerekeket, o meg "csak" penzt keres, neki nem kell kivenni a reszet a kakis-pisis korszakbol es az at nem alvos ejszakakbol (ami valljuk be, sok embert megvisel, foleg a ferfiak tobbsege nem szivesen viseli). Erre is ra lehetne nala igy konkretabban kerdezni.
2010. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti erről van szó. Ő szerelmet akart, felelősséget meg kötöttségeket nem. Sok férfinek ez a baja. Hozzájuk nem szabadna hozzámenni.
2010. nov. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
régen ezek a ffiak matróznak mentek :(
2010. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem tudtok kimenni külföldre? Vesd föl a férjednek, hogy mit szól hozzá.
2010. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!