Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bajt csináltam?

Mit tegyek ha bajt csináltam?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm éveken át panaszkodott nekem hogy mennyire utálja az anyóst, mennyi sok gond és veszekedés van köztük. Én ezt mint egy jó barátnő mindig végig hallgattam. De hozzá nem szóltam! Egyik nap az anyósa akit szintén ismerek, átjött hozzánk. Furcsa volt mert soha az előtt nem jött. Állítólag csak erre járt és jól esett neki be jönni kicsit beszélgetni. Természetesen tartottam a szám és semmit nem mondtam neki.

Az anyósa el palanszolta hogy mennyire nem szereti a menyét és hogy mennyire rossz a kapcsolat közöttük így mindkét félt hallottam. De egyikhez sem szóltam hozzá.

A barátnőm valahonnan meg neszelte, hogy járt nálam az anyósa és egyszerűen nem hagyott békén, hogy mondjam el mit mondott, mert biztos benne, hogy őt szidta. Hát mivel ez tényleg így volt, sajnos rövid idő után beadtam a derekam és elmondtam neki hogy bizony ő sem kedvel téged.

Akkor úgy tűnt hogy ezzel nem csinálok rosszat, a barátnőm meg ígérte, hogy köztünk marad minden,nagyon hálás volt amiért el mondtam neki. Bíztam benne. Ígérte, hogy nem fogja elmondani senkinek de három hónappal később, mégis el mondta a férjének, az anyósnak és a teljes családjának, hogy tudja, hogy az anyósa ki beszéli őt mivel van egy informátora.

Sajnos hozzá is tett ezt azt az elmondottakhoz!

1x mondtam csak neki el amit az anyósa mondott. Nem vagyok informátor hiszen az informátor folyamatosan beszél, infót szivárogtat.

E végett az anyósa és teljes családja keresi az informátort, fel bőszült hangulatban.

Nagyon rosszul érzem magam.

Most már úgy adja elő a család és a barátnőm is, hogy tulajdonképpen az informátor (azaz én) vagyok az okok okozója, sött már ott tartunk, hogy tulajdonképpen miattam rossz a kapcsolatuk.

Valószínűleg sejtik, hogy én beszéltem mert kérdezget mindenki.

Mit lehet tenni ebben a dologban? Nem tudom mit tegyek?


tegnap 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik barátnőm éveken át panaszkodott nekem hogy mennyire utálja az anyóst, mennyi sok gond és veszekedés van köztük."


Ha a kedves kis "barátnőd" nem bír magával, én szépen kiteregetnék mindent, amit velem megosztott.


Emellett közölném, hogy ezek után nem kívánok és nem is fogok résztvenni ebben a szappanoperában, rendezzék le egymás között.

ma 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem csináltál semmi bajt. Köztük van kommunikációs probléma. Semmi közöd a bajukhoz. Nem is értem milyen informátort keresnek. Nekik semmi önkritikájuk sincs?
ma 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: ez nem barátnő, téged önigazolásképpen használt fel, belerántva a saját személyi konfliktusába.

Szerintem ez undorító dolog, amit művelt.

Az "informátor" megnevezést az önigazolás miatt használta.

Ők szépen üljenek le egymással és négyszemközt beszéljék meg a saját dolgaikat és ne családon kívüli személyekhez futkározzanak siránkozni.

Én nagyon elgondolkodnék a helyedben a barátság folytatásán, kinek van szüksége ilyen "barátnőre"...

ma 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaa és azt tedd hogy a kapcsolatot szakítsd meg - véleményem szerint. (tudom, könnyű mondani, nem tudhatom hány éves barátság), de a játszmázás-kibeszélés és a konfliktusba történő önigazolás-szerű belekeverés undorító.
ma 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!