Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatban vagy a...

Milyen kapcsolatban vagy a nagyszüleiddel?

Figyelt kérdés

Apukám anyukáját egyáltalán nem szeretem, hiába ő a mamám. A másik 2 fiú unokatestvéremet folyton ajnározza, kedveskedik nekik, láthatóan szereti őket.

Rólam mindig megfeledkezik, ha telefonálok neki, mindig azt hajtogatja hogy miattam kelt ki az ágyból, megzavartam a kedvenc sorozata közben stb.

Már nem is szoktam menni hozzá, mert látom rajta, hogy nem szeret.


2010. nov. 4. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos ha akarbék sem tudnék velük semmilyenben lenni,mert már egyik sem él.Apai papám apa 9 éves korában halt meg,mamám anyáék esküvője előtt.Anyai papám anya 20 éves korában,mamám 1 éves koromban.Csak a dédmamám él a 95 éves lesz jan.-ban,őt nagyon szeretem :) minden 7végét nála töltök
2010. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik ágról nagypapám halt meg, másikról a nagymamám.

A még élő apai nagymamám nem foglalkozik velünk, bevonult öregek otthonába mivel " unalmas volt köztünk" számára. Nemtörődöm és önző ember.

Másik nagypapám elvan magában, évente egyszer kétszer ha látom, inkább kocsmába jár mint hozzánk...

2010. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemszeretem őket, mindenkit kibeszélnek, folyton keseregnek, tipikus magyar negatív öregemberek, a politikán kívül már nem is érdekli őket szinte semmi. Ja, ezt a dédnagyszüleimre és az anyai nagyanyámra értem, az apai nagyanyám szerencsére normális, őt bírom.
2010. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem az anyai nagyapámat,nagyanyámat.önzetlen,kedves,odaadó emberek.az apai nagyapám már meghalt,a nagyanyámmal pedig nem tartjuk a kapcsolatot.
2010. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdező: sajnálom, hogy a mamád ennyire különbséget tesz az unokák közt.

apa kapcsolata megromlott az anyukájával és az egész családjával, a keresztanyját (mamám húga) kivéve. ez még a születésem előtt volt. azzal a mamámmal nem volt túl jó a kapcsolatom, de azért megvoltunk. a mama szerepét arról az oldalról inkább a húga tölti be, és unokájaként is kezel.

anyu szüleivel viszont nagyon jó a kapcsolat, nagyon imádom őket, és ők is minket.

2010. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Se a névnapomon, se a születésnapomon még csak fel sem emelte a telefont.

Ballagásomra nem akart eljönni (se az ált. iskolaira, sem a középiskolaira), mert neki "tömegiszonya" van.

Persze ez nem igaz, hiszen akkor nem ment volna az unokabátyám esküvőjére sem.

2010. nov. 5. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!