Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki vissza akarja kapni az...

Aki vissza akarja kapni az exét, az miért akarja?

Figyelt kérdés

A szeretetbe szerintem nem fér bele a másik megcsalása. (Nyitott házasságot értem, vagyis nem értem, de ha valakinek jó, elfogadom, nem ez a kérdés, hanem amikor csalásról, árulásról van szó, amivel fájdalmat okoz a másik.) Nem hiszem, hogy véletlen volt és hogy nem tudott ellenállni, a hűség döntés kérdése, ő abban a pillanatban másképp döntött. Ha meg már nem szeret, miért akarnék vele élni továbbra is? Ha egyszer megtette, bármikor megteheti újra (főleg, ha nem volt következmény - joggal várhat ismételt megbocsátást), hogy tudtok úgy élni, hogy minden nap azon kell rettegni, hazajön-e vagy nem. A félelem korlátoz, tönkreteszi az ember lelkét.


Aki azt mondja, azért, mert szereti, az nem gondol arra, hogy a másik viszont nem szereti, mert ha szeretné, nem hozná ilyen helyzetbe? Miért kell a szeretetért könyörögni?


Nagyon szeretném megérteni, mások erről hogyan gondolkodnak és miért.


2010. nov. 4. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert sok ember,képtElen egyedül ÉLNI társ függők akkor is jó ha az megalázza,mert legalább tartozhat VALAKIHEZ...AZ ILYEN TIPÚS AZ ELNYOMHATÓ,ALÁZHATÓ,LÁBTÖRLŐ TIPÚS AKI KÖNYÖRÖG AKKOR IS,MIKOR A FÉRJ TÁRS AZ ORRA ELŐTT IS MÁS NŐKKEL VAN EGYÜTT MÁR.SAJNOS LÁTTAM MÁR TÖBB IYLET IS.
2010. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Leirom,hogy én miből tanultam. Megcsaltak ,állitása szerint azért mert részeg volt.Már akkor is rossz érzésem volt ezzel a kifogással kapcoslatban,szeirntem erre nicnsen mentség. 3hétig könyörgött,én meg engedtem neki. Természetesen újra megcsalt, de amig nem addig sem tudtam benne megbizni. Életem egyik legnagyobb baromsága volt,soha többet nem foogk újrakezdeni egy olyan kapcsolatot aminek megcsalás miatt lett vége..

Én f@sz voltam,mert a saját hibámból tanultam nem máséból,pedig óva intettek tőle. Szerintem egyszerűen elveszik a bizalom,azt meg nagyon nehéz vagy lehetetlen visszaszerezni.Bizalom nélkül meg nincs értelme.

Most nagyon köcsög dolognak fog hangzani,de bármiylen szerelemnél fotnosabb,hogy az ember a saját önbecsülését megtartsa. Hiába szeretek valakit,nincsne értelme ha ő nem igy érez. Erre általában rá szoktka jönni az emberek,ki előbb ki utóbb,nincsen ezzel gond. Tanulópénz.

2010. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja és van egy olyasmi mondás,hogy gödörbe lépni nem szégyen,viszont ugyanabba a gödörbe 100* az már igen. Én ezért nem is tudom azokat a nőket,férfiakat,férjeket feleségeket sjanálni akik pl zene az oldalon is leirják,hogy a párjuk már az 50. "utolsó esélyét" játszotta el.Mégis vele maradnak.

Hát én erre azt mondom,hogy van akinek jólesik a meleg fosban üldögélni,igaz,hogy büdös de legalább meleg.

2010. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

En vagyok ilyen szerencsetlen helyzetben. S ha hiszed, ha nem, mikor epp jatszadozhatnek a kedves az erzeseimmel, es megbant, es megalaz, en olyankor csak bogok mint egy tehen(nem tudja, csak ugy magamban, itthon, egyedul), s mind csak a szep emlekekre gondolok amikor annyira szerettuk egymast.

En speciel tudom milyen szemet alak, s tudom, hogy rossz, hogy siratom, de egyszeruen, nem tudom legyuzni ezt az egesz erzest!

Probalkoztam ilyenkor olyannal, hogy egy lapra leirtam az osszes rossz tulajdonsagat, minden banto szavat, megjegyzeset, gonosz tettet, de egyszeruen... mintha azok is rozsaszin koddel lennenek beboritva...


En segitseget kertem itt a gyk-en... Mert le akarom kuzdeni ezt az egeszet!

Szerintem aki tenyleg ennyire xar helyzetbe van, forduljon segitsegert valakihez(nem kell egybol pszichologus, itt van pl a gyk... Annyi jo tanacsot kaptam, s most koszonom Mindenkinek! Halas vagyok Mindenkinek, aki meghallgatott, s egy egy jo tanaccsal segitett elorebb lepni! - nem tudom kik voltak, de lehet most epp olvassak a valaszom...)

Xar helyzet, s csak azt tudom tanacsolni, hogy ne feljenek segitseget kerni...

Masok pedig hasznos tanacsokkal aldjak meg az ilyen helyzetbe jutottakat, mert a lebaxas nem jo ilyenkor...

2010. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán mert könnyű ugy tanácsod adni egy kivülállónak aki benne sincs a szituban nem érzi a másik mit érez stb...
2010. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En szerintem is ahol megvan az oszinte szeretet, ott mar nem megengedett a megcsalas. Mivel valoban aztan mar nincs meg az a bizalom, s nem beszelve arrol, hogy mennyi betegseg van mostanaban, mint nemi uton terjesztett fertozesek, amik szinten nem kivanatosak egy hazassagon belul, a masik felrelepese miatt.

Enis nagyon sokat gondolkoztam ezen, mivel itt a forumon is lehet ezekrol olvasni, es nagyon sajnalom azt a szemelyt, Akit megcsalnak, de ugy erzem, hogy nincs onbecsulese, mivel nem a buszkesegemet csonkitjak, hanem a lelkemet, tehat megalaznak, s igy erthetetlen, hogy mennyi ember nem rendelkezik onkritikaval, hogy nincs onbizalma es annyira nem hisz Onmagaban, hogy tovabb tudjon lepni, es inkabb meg jobban megalazza onmagat es kinozza magat azert az emberert, Aki mindenzt megtette Vele, s konyorog azert, hogy visszkapja.

2010. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Talán mert nagyon szereti,elsem tudna kébzelni más férfit akivel élhetne.
2010. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, holnap kommentálom, most rohanok.

Csak egy megjegyzés: pontosan tudom, milyen ez a helyzet. Egyszer fordult elő, repült az illető azonnal és páros lábbal, de szárnyak nélkül. 2 év múlva megpróbálta visszakönyörögni magát, nem sikerült neki, pedig egyedül voltam.

2010. nov. 4. 16:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: miért írták itt többen egyérteműen a nőt a "megbocsátónak" lábtörlőnek", ragaszkodó libának"???

Egy férfi nem lehet lábtörlője egy nőnek? Egy ffi nem adhat 100*-szor is esélyt egy szeretett nőnek? egy nő nem alázhat, csalhat meg egy férfit?

Ezt csak azért írom, mert itt többen egyértelműen a női nemmel azonosították a kérdést, miközben a kérdező nem írt nemet.


A kérdésre válaszolva: egy ffi talán azért akarja visszakapni az exét, mert ki tudja használni? (csicskázás+szex).

Egy nő talán azért...mert gazdag a pasas?Vagy mert addig jó, míg nincs jobb? Mert hogy nem szeretetből az tuti. Ne mondátok már:S:S


Nekem nem kell ex. Azért ex az ex, mert nem jött be. ennyi.

26.L

2010. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a párom pedig megcsalt.Megbocsáltottam.Nekem ő életem szerelme.
2010. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!