Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a helyzet, nagyon...

Normális ez a helyzet, nagyon elkeseredett vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és elmondtam a szűleimnek hogy ha férjhez megyek akkor nem szeretnék velük egy udvarban lakni, erre ők nagyon megsértődtek és azt mondták hogy akkor látom én meg ,hogy milyen nehéz lesz, mert semmilyen segítségem sem lesz, sőt apukám azt mondta hogyha én el megyek a háztól akkor - fel is út, le is út- . Nagyon rosszul esnek ezek a szavak, mert 3 éve kapcsolatban élek, és a párommal gondolkodtunk már az összeköltözésen , de ezek utan nagyon félek, mert életem során mindent úgy csináltam hogy a szüleim büszkék legyenek rám, mindig az ők kivanságukat lestem.... Bocsi a hibákért meg hogy hosszú lett , de nagyon szomorú vagyok....
2010. nov. 4. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
No, most már eltelt majd 3 év, megírnád hogyan alakult a sorsotok?
2013. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!