Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony-mániások! Hogy...

Karácsony-mániások! Hogy készültök az ünnepekre és mikortól? Már elkezdted? Mit csináltál már?

Figyelt kérdés
Én gőzerővel töltöm a filmeket és írom ki DVDre.:D
2010. nov. 4. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt én is. A reszkessetek betörők (1-2, többi béna)nekem kötelező karácsonykor, mert 93 óta mindig megnézem, hiába fújom kivülről. :)

Ajándékokat már elkezdtem megvenni, nemsokára díszítjük a házat is, utána pedig rohanás, hogy utolsó héten ne kelljen az embertömeggel találkozni plázákban... :D

2010. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én lelkiekben már nagyon karácsonyosan érzem magam, kb. 2 hónapja.Imádom a csillogó karácsonyi képeket, ilyeneket töltögetek lefelé egy ideje. Csak remélem, hogy mire eljön a december, nem megy el a karácsonyi hangulatom. Lehet jönnek nálunk rokonok is, annak még jobban örülnék.(Nemigen szoktak nálunk jönni olyankor)Ha marad pénzem, lehet veszek pár karácsonyfadiszt is,meg finomságokat.Mi fel szoktuk disziteni a szobákat is, meg az ablakot.
2010. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én már nagyon várom az biztos...
2010. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Karcsonykor semmi jot nem szoktak adni a tv ben , megértem, hogy filmeket irsz ki...:DDDD
2010. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bocipók ***** válasza:

Még sehogy. Ötletem sincs kinek mit vegyek.

De decemberben ahogy jön a hideg és remélem a hó is teljesen bekattanok. Már tervezem, hogy a munkahelyen hogyan díszítsem ki az ablakot mikulásra és egy csomó giccses dolgot felszórok a párkányokra is.

Már alig várom!!!!

2010. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugyanazokat a bárgyúságokat írom, amiket a TV-ben is adnak.:D Nincs sok választásom, szinte minden karácsonyi film bárgyú. XD Dehát a hangulat, meg a garantált happy end annyira jó bennük, és talán elvétve akar egy pár jó poén is majd.

Idén klasszikusok is kerülnek a terítékre: It's a wonderful world (Az élet csodaszép, de csak angolul találtam, sebaj), és az eredeti ancsi grincs rajzfilm, szintén angolul.

2010. nov. 4. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: A reszkessetek betörők már nekem is hagyomány! :)

Szokásosan feldíszítem a lakást és vagy megyünk vagy jönnek szitu van utána!

2010. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már lesem a jobbnál jobb sütemény (édes, sós) recepteket, párommal mi vagyunk a főszakácsok. :)))

Eddig csak gondolatban vásároltam, a díszítést már kigondoltam, bár nem nehéz, kék mániás vagyok. :D

2010. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem készülök a karácsonyra, általában a 24-és héten bevásárlom ami szükséges, szolidan. Este ünnepi vacsora, szolid ajándékozás, nem csinálunk nagy felhajtást a karácsonyból. Nem a külsőség a lényeg.
2010. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azért nyomatom a külsőséget, mert jól esik NEKEm nézni a szebbnél szebb díszeket és jó érzés halomra sütni a sütiket...
2010. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!