Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova forduljak? A 45000ft-os...

Hova forduljak? A 45000ft-os fizetésem és a 13700ft-os családipótlékomból csak 20000ft-ot kaptam meg mert a többit az Önkormányzat Adócsoport le tiltotta.

Figyelt kérdés
Hát ebből meg lehet élni egy hónapig egy 15 éves lánnyal és még rezsit is fizetni?Azok nevét akik nem vállalták el a közmunkát az Önkormányzat fel irta a honlapjára de akik rendesen dolgoznak azok pedig éhen halhatnak.
2010. nov. 3. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Kérj részlet fizetést,akkor kisebb lehet a törlesztő.Ismerősömnek az gyesét és családiját tiltották,le egyszer és semmit nem kapott 3 gyerekkel.
2010. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
MIÉRT tiltotta le az Adócsoport?
2010. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Gyerektartás nincs? Valamiért csak jogosan tiltották le ezt az összeget? Kérdezd meg, hogy miért (bár szerintem tudod), és kérj a többire részletet. Ha a volt férj vagy élettárs nem fizet gyt-t, akkor meg irány a bíróság.
2010. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Családi pótlékot egyáltalán nem tilthat le.

A fizetésedből sem akármennyit, kénye-kedve szerint, csak meghatározott százalékot.

Kérj tanácsot valami jogásztól (van a neten is).

Kérjél tőlük rendkívüli segélyt, a letiltás miatt kialakult anyagi nehézségeid miatt.

Vagy az önkormányzat felettes szervénél tegyél panaszt.

2010. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

ma 12:27

Nem írta,hogy a családiból vonták volna le,és szerintem nem abból vonták le,hanem a 45.000 forintból.Csak mellé írta,hogy kap családit is.

Mivel az adóhatóság vonta le,valószínű hogy adóhátralék miatt. Ha már letudták vonni azt jelenti,hogy engedélyt kaptak rá.Ha már itt tartanak,azt jelenti,hogy előtte több hónapon keresztül értesítettek,felszólítottak,követelték,hogy fizesd be az adóhátralékodat..Talán akkor kellett volna reagálnod,és részlet fizetést kérned.Így utólag már nehezebb lesz,de megpróbálhatod.Írj nekik egy kérelmet,hogy a további tartozásodat részletben rendeznéd..

Ok nélkül nem vonnak le csak úgy pénzt..

2010. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
De sajnos letiltanak családit is!Én az első vagyok,a barátnőm az otp-nél volt,vett fel számlahitelt,egyszer nem hagyta bent a havi törlesztőt.Majd 3-án ment hogy levegye a 70000 ft-ját,és semmit nem tudot levenni.ezer ft sem maradt neki a 3 gyerekről meg gondoskodjon ahogy akar.
2010. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Legalább internetre és számítógépre telik.
2010. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Itt van, hogy miből és mennyit vonhatnak le:

[link]

[link]

2010. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:34:

Hogy te mekkora segg-fej vagy!!



Kérdező!

Már írták, hogy biztosan kaptál több felszólítást, hogy fizess. Csak úgy nem tiltatnak le semmit. Ha idáig jut a dolog, akkor arra bírósági engedély van.

2010. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

"De sajnos letiltanak családit is!Én az első vagyok,a barátnőm az otp-nél volt,vett fel számlahitelt,egyszer nem hagyta bent a havi törlesztőt.Majd 3-án ment hogy levegye a 70000 ft-ját,és semmit nem tudot levenni.ezer ft sem maradt neki a 3 gyerekről meg gondoskodjon ahogy akar."



Ez nem letiltás, amit te írsz. Ez az, hogy megterhelték a számlát ahogy szokták a törlesztővel, csak épp átment mínuszba, s ami azután érkezett pénz, az erre ment. Amíg mínuszban van ez miatt, addig nem is fog tudni pénzt felvenni, csak miután kifizette a törlesztőt.

2010. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!