Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hogyan...

Most mit csináljak? Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lehetőséget, hogy kimenjek Brooklynba dolgozni egy évre.Viszont a nagyszüleimmel lakom, ők neveltek születésem óta,mivel anyukám a születésemnél meghalt, "apám" meg elhagyott.Nagyon félek őket itthon hagyni, és tudom, hogy sohasem bocsátanám meg magamnak, ha történne velük valami. Viszont ez a lehetőség számomra akkora, amekkora lehet, hogy egész életembe nem lesz.Nagyon tanácstalan vagyok.Ti, hogyan döntenétek?

Nagyszüleim nem szeretnék ha itthon hagynám őket.


2010. nov. 3. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én mennék. Bár az én nagyszüleimet ismerve, ha tényleg jó a lehetőség, ők rugdosnának a legjobban, hogy menjek és csináljam.
2010. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már felnőttél, a saját életed berendezése a legfontosabb.

Tehát menj.A nagyszüleidnek maguknak kell megoldani a saját dolgaikat.

Persze köszönd meg amit érted tettek, aztán irány Brooklyn.

2010. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12:06 vagyok,ez lemaradt:

72/F

2010. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj, hiszen ahogy Te is mondtad, lehet soha életedben nem lesz ilyen lehetőséged! Tudják, hogy szereted őket!
2010. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én mennék

mondjuk saját nagyszüleimet ismerve még össze is pakolnának nekem,nagyim meg hetente küldene csomagba kaját:D

meg még lehet jönnének is...Németországba is simán kiment nyelvtudás nélkül unokáravigyázni:D

2010. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajrá menny, a nyagyszüleid azért neveltek hogy sikeres ember legyen belőled, ök tudnak magukra vigyázni ne használd öket kifogásnak arra hogy ne kelljen kilépned a kényelmes környezetedből.
2010. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!