Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Tele vagyok kétségekkel.

Figyelt kérdés

Visszamennétek a gyerek apjához akivel 3hónapja mentetek szét(ő még harcol a családjáért a mai napig) De közbe én rátaláltam szerelemre újra...

DE a fiam nem bírja az apja nélkül,emlegeti minden nap,ha itt van csak ő létezik neki,üvöltve sír és kérleli az apját,hogy ne menjen el amikor elbúcsúznak egymástól. Borzasztóan szívfájdító érzés ez nekem,mint édesanyának.

Dobjam el a szerelmemet,a boldogságomat a fiam érdekében? Nekem ő az első,a legfontosabb az életemben. Nézzem most is az ő érdekeit? Hogy oldjam meg ezt a nehéz helyzetet?


2010. nov. 2. 22:31
1 2
 11/19 anonim válasza:
NE dobd el a szerelmet a kisgyerek ugyis találkozhat az apjával gyakrabban találkozanak te meg maradj a szerelmeddel
2010. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 RaimiPuch válasza:
Én majdnem hogy gyerek szemmel írok, s nem ezért mondanám, hogy a gyerek az első, hanem azért mert a gyereket később befolyásolhatja az hogy most mi történik vele, én nekem van egy ismerősöm, akinek a szülei rég elváltak, s mindegyik külön életet él, de mégis egy család ként élnek, mivel így a gyerekek, ugyanúgy láthatják apjukat anyjukat, attól függetlenül, hogy az apa és anya az már rég nem szereti egymást, s nem is házasok, de a gyerekek miatt meg tudnak élni egy fedél alatt. Szerintem ezt is meglehetne próbálni, de ehhez az is kell, hogy a férj elfogadja hogy mi a helyzet.
2010. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 RaimiPuch válasza:
Előző lennék: még hozzáfűznék, hogy persze örökre nem kell így lennie, csak addig míg a gyerek nem lesz nagyobb, hogy megértse mi a helyzet, míg kicsi addig hiába magyarázza az ember, ugyanúgy sokk ként veszi az egészet, azt utána meg 16 éves korban kamaszként a várost tartja rettegésben a szülők háta mögött mert, így alakult a lelki világa... szóval azt is nézni kell hogy a jövőben ebből eredően milyen személyisége lesz,saját bőrömön is tapasztalva mondom ezt, gyerek szemszögéből, egy szülő nem mindig tudhatja egy gyereknek mi a jó, mivel ő már sok mindent megért, s ebben a kegyetlen rohanó világban más minden, mint mondjuk az ő gyerekkorában, bár már én is kicsit meglepődök így 17 évesen hogy a 4-5 évvel fiatalabbak mennyivel másabbak, sokkal több mindent megmernek tenni, s sokkal szemtelenebbek, az oktatókkal, s a szüleikkel, de ez van, sok mindent nem várok, miután már a karácsony szelleme is ott tart hogy a marketing üzletek felfalták, s november elején már az van kiírva, hogy boldog karácsonyt a tesco bejáratára, s az óvodában azt mesélik a gyereknek, hogy a mikulás nem létezik, meg hogy az apa meg az anya állítja karácsonyfát azért kell lefeküdni aludni, így fenn áll a kérdés, s hol maradnak azok az örömök melyekben egész kicsi koromtól még 12-13 éves koromig hittem, annak ellenére hogy mindig felkutattam ajándékaim, mert olyan szép volt az a békesség, s az idill. Kissé eltértem témától, de ez is egy érdekes dolog szerintem, s egyben felháborgató.
2010. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

2 kisgyerekem volt, amikor nem bírtam tovább együtt a férjemmel és szétmentünk elég békésen. A gyerekek érdekére hivatkozva pár hónap után mégis újra összeköltöztünk. Már nem szerettem egyáltalán, de hát a gyerekek érdeke! Aztán eltelt néhány hónap és berobbant az életembe az IGAZI. Beadtam a válókeresetet. Ekkor már a férjem nem fogadta olyan békésen, hogy szétmegyünk. Nagy harcok kezdődtek, évekig tartott. Egyébként akkor tényleg az IGAZIT találtam meg, és rögtön tudtam, hogy ő az. 23 éve élünk együtt.

Ezért én azt javaslom, hogy csak a gyerek miatt ne menj vissza. Oldjátok meg, hogy minél többet lehessen az apjával. Néhány hónap múlva már természetes lesz számára ez a felállás, az ő életében még annyi minden változik, folyamatosan. Csak érezze, hogy mind a ketten szeretitek és ne acsarkodjatok, szidjátok egymást.

2010. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát a kettő között lenne a legjobb, minden esetre nekem még számít az, hogy kinek szülök gyereket, így nem kerülnék ilyen szar helyzetbe, minden esetre én azt ajánlom, ha már így alakult, hogy annyit legyen a gyerek az apjával amennyit akar, ha vele szeretne lenni, ne tiltsd meg. Azért egy kis szégyenérzet lenne bennem :( Sajnálom, hogy sokakból ez hiányzik :(
2010. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

21:30-nak:

Hát, ha még előtte állsz házasságnak, gyerekszülésnek, akkor még nem tudhatod, hogy mit hoz eléd a sors. Ilyen nagyképű hozzáállással nehogy nagyon pofára ess!

2010. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy bárminek is előtte állnék, de egyesek gondolatolvasók :) Tudod van különbség nagyképűség és meggondolt, racionális döntés között, és lepontozhatsz, nekem akkor is ez a véleményem, akárhány embernek is nem tetszik és akárhányan is gondolnak nagyképűnek.
2010. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nézd én nem ismerlek, így bántani sincsem okom téged. Mégis azt mondom, hogy ha 3 hónap alatt annyira kiment az érzelem belőled, hogy képes lettél másba beleszeretni, akkor te az ex-et soha egy pillanatra sem szeretted, de azt nem vonom kétségbe, hogy azt HITTED, hogy szeretted.
2010. nov. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy figyelemre méltó az, hogy ex nem érted harcol, hanem a CSALÁD-ért. Mert ez nagy különbség. Gondolom több esélye lenne fordítva...
2010. nov. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!