Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Tele vagyok kétségekkel.

Figyelt kérdés

Visszamennétek a gyerek apjához akivel 3hónapja mentetek szét(ő még harcol a családjáért a mai napig) De közbe én rátaláltam szerelemre újra...

DE a fiam nem bírja az apja nélkül,emlegeti minden nap,ha itt van csak ő létezik neki,üvöltve sír és kérleli az apját,hogy ne menjen el amikor elbúcsúznak egymástól. Borzasztóan szívfájdító érzés ez nekem,mint édesanyának.

Dobjam el a szerelmemet,a boldogságomat a fiam érdekében? Nekem ő az első,a legfontosabb az életemben. Nézzem most is az ő érdekeit? Hogy oldjam meg ezt a nehéz helyzetet?


2010. nov. 2. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Ne menj vissza. A gyerek idővel megérti, hogy külön vagytok. Az apjával gondolom bármikor találkozhatna.


Viszont ha visszamész, senkinek nem lesz jó, a gyereknek sem, mert hidd el megérzi, hogy nincs köztetek minden rendben.

2010. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Engedd mindig az apával lenni, amikor csak ők akarják. Akár fele időben.

A gyerekért ne menj vissza, még jobban összezavarod, ha már döntöttél, ezen ne is gondolkozz.

2010. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagyon különös,hogy 3 hónap után már megtaláltad az életed nagy szerelmét? Gondolom valamikor az apa is az volt? Nem te vagy a fontos,hanem a gyereked! Ne egy ábrándképet tarts fontosabbanak,hanem a férjedet és főleg a gyereket! Tisztázzátok,hogy mniért hagytad ott az apát,és maradjatok együtt. Ha a szerelmed mellett döntesz,akkor később a fiad téged okol a boldogtalan gyermekkoráért! Főleg,ha az új pasi sem válik be. Vagy ha inkább a pasira van szükséged,akkor add oda a fiad az apjának!

3 gyerek anyukája.

2010. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Harcol a családjáért, most amikor már elveszítette. Ne menj vissza csak a gyerekért. Én visszafogadtam az első férjemet a lányom miatt, de még sokkal rosszabb lett. És végleg különmentünk öt év újrakezdés után. Majd 4 évre rá rámtalált a szerelem, azóta ő a férjem.Nem tudom mennyi idős a gyermeked, mennyire tudod vele megértetni a helyzetet. És a volt pároddal is beszélned kellene, értesse meg a fiával, fiatokkal őt bármikor láthatja, de a szülők már nem értik meg egymást.
2010. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se menj vissza!
2010. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Nevelje az apja.
2010. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
3 hónap alatt új szerelem? Ez nekem gyanús. Nem lehet komoly enni idő alatt. Sajnálom a kicsi fiút a szülei miatt.
2010. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Régen ezt úgy mondták volna: a szerelmedet tarts szeretőnek, a gyerek apját meg családfőnek.


Ezt nem rosszindulatból mondom, nem értem, mi ebben a rossz. A szerelmek jönnek, majd mennek is általában, a gyereked apja viszont mindig ugyanaz marad. A szerelem múlékony, és az ember józan esze olyankor kikapcsol. Nem szabad a szerelemre hallgatni ilyen súlyos döntések meghozatalakor, ez olyan, mint a felindulásból való emberölés.

Ne legyél mártír - de legyél erős. Nem az egész boldogságodat dobod el a szerelemmel, ne tegyél úgy, mintha az az egy pasas okozná a boldogságodat. Az iszonyatos függőség volna. A boldogság mindig belülről fakad.

2010. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Persze ez a szokásos régies felfogás, hogy a gyerek miatt együtt kell maradni, különben szegénynek pokol lesz az élete az apuka nélkül.

Azért mert valakinek gyereke születik még nem jelenti azt, hogy nem gondolhat a saját boldogságára és egy olyan férfi mellett kell leélnie az életét, akit nem szeret.


Mellesleg ezt úgy mondom, hogy a szüleim elváltak, amikor 9 éves voltam, de amiatt sokkal jobb volt, hogy nem volt folytonos balhé és azt mondom, szinte tökéletes lett volna, ha anyukám nem kapott volna állandóan féltékenységi rohamot, amikor apámmal voltam. Ha Te (kérdező) ezt meg tudod oldani és bármikor találkozhat a gyerek az apukával, ne menj vissza a férjedhez.

2010. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

annyit legyen az apjával, amennyit akar, akár a hét egyik felében, igazságosan megosztva!


ha te nem vagy belé szerelmes, nehogy összejöjj vele,


ok, nehéz kiskölökkel új párt találni de 3 hónap után szerintem még ne nagyon éld bele magad, hogy szerelmem így meg úgy... jó, de azért egy kicsit igen :)

találkozgassatok, majd megismered, hátha mégis a nagy ő,


én is szakítás után EGYBŐL találkoztam a "nagy Ő" vel, van ilyen!

2010. nov. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!