Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy 24 éves nő és egy...

Adott egy 24 éves nő és egy 17 éves fiú. Lent?

Figyelt kérdés
nagyon jóba vannak mint barát.. persze semmi olyan nincs köztük. a fiú elég rosszba van a szüleivel.. és mit szólnátok a nő helyébe ha a fiú azt mondaná nektek nagyon szeretlek és szeretném ha az anyum lennél..
2010. nov. 2. 18:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy szeretethiányos (talán?) a srác, és valakiben (esetünkben a 24 éves nőben) keresi az anyját, akitől szeretet vár és akit viszont szerethet.


Egy kicsit pszichológusosra sikeredett amondandóm, de nem vagyok pszichológus. :) Azért remélem tudtam segíteni!

2010. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már tudom a részleteket, úgy tekint rá mint mondjuk egy nagynénire, megoszthat vele mindent szinte mint egy barát.
2010. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

off:

Az 17 éves fiú áljon neki valamit sportolni, vagy kérjen segítséget valakitől és a kedves részeg apukát tanítsák meg viselkedni. Én se vagyok egy erőszakos alkat, de hogy ha anyám új pasija meg akkarna verni mert az vicces vszeg olyat kapna ajándékba az ember, hogy nagyon megondolná mikor emel rám megint kezet. Ha egyedül kevés volnék akkor vannak barátaim ....

2010. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!