Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság felmelegítése lehetsé...

Házasság felmelegítése lehetséges?

Figyelt kérdés
Szerintetek, hogy lehet egy több mint 10 éves kapcsolatot felmelegíteni. Ebből 5 éve vagyunk házasok. Mindketten sokat dolgozunk, fáradtak vagyunk. Szinte már csak élünk egymás mellett. A párom szerint jól elvagyunk, nekem viszont így kevés.
2010. nov. 2. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit visszavenni a melóból. Elmenni néha sétálni,színházba stb. Kikapcsolódni,vagy csak egy jó vacsora után elbeszélgetni,ami érdekel mindkettőtöket. Vagy ha az anyagiak megengedik,akkor egy-egy hétvége valahol távol az otthontól.
2010. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sok munka ellenére próbáljatok meg időt szakítani egymásra.Utazzatok el valahová.Szervezz programokat magatoknak.Te tudod miket szeret a párod.
2010. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy lehet ilyen ostoba kérdést feltenni! ennyire média-vezérelt vagy? :( miért ne lenne lehetséges? csak a média sugallja azt, h amint nincs lángolás és éjjel-nappal nyalifali, akkor már rossz és válni kell. Könyörgöm... gondolkozz már :( és fogadd meg ez előzőek tanácsait.
2010. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy válni akarok. Sőt....!

Igazából nekem is vannak ötleteim, de érdekel kinek milyen jól bevált tippjei vannak.

Okosabbtól, tapasztaltabbtól nem szégyen tanulni. Jó pap holtig tanul. Folytassam?

Talán ez csak nem ekkora bűn, mint ahogy beállítod....

2010. nov. 2. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
és mikor/mennyi ideje kezdett (talán nem ez a a megfelelő szó) "elromlani" vagy inkább más lenni a kapcsolatotok?
2010. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így visszagondolva az utóbbi 1 évben már semleges a viszonyunk. Hozzáteszem, hogy ez csak szerintem, de a nőknek jók a megérzéseik.
2010. nov. 3. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:
közös programok? bár azt már biztos próbáltad. hétvégék hogy telnek? mennyi idősek vagytok? gyermek van?
2010. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közös program nem ngyon van. Gyerek nincs, volt egy sikertelen terhességem. 30 évesek vagyunk. Sajnos hétvégén is dolgozik a párom (vagy nappal, vagy éjszaka), ill. ünnepnapokon is, mert ilyen a munkarendje.
2010. nov. 4. 09:17
 9/10 anonim ***** válasza:
köszönöm a választ. Nem vagy egyszerű helyzetben belátom. Tényleg nagyon kevés az az idő, amit együtt tudtok tölteni. Ám fiatalok vagytok még, hogy eltávolodjatok egymástól. Egy harmadik nem lehet a képben?
2010. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, azt ha meg tudja oldani...! Mindig itthon van szabadidejében, nem jár el esténként sehova. Én is gondoltam rá, de úgy gondolom, hogy előbb én, mint ő, aki megcsalná a másikat. Jobban bízok benne, mint magamba néha! De nekem is csak az elmúlt év hatása kavarna be néha! Eddig még nem kavart be semmi nálam sem!!!!
2010. nov. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!