Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívántad már valaki halálát?

Kívántad már valaki halálát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor fog kiderülni ha kipróbálod :D
2010. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
17:46 Ha hirtelen felindulásból mondják akkor tényleg nem gondolják komolyan, de ha általános véleményként van az illetőben h xy nem érdemli meg h éljen az gyakoribb mint gondolnád. És ez esetben nem a rablógyilkosokkal szembeni ellenszenvre kell gondolni hanem 7köznapi unszimpátiára.
2010. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűen a halálát, hanem hogy bárcsak megölhetném. Ilyen többször is előfordult már, és egyáltalán nincs lelkifurdalásom utána.
2010. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nos én tudom, hol van az a templom, ahová ha bemész és a gyűlölt személy haláláért imádkozol és azt is tudod, mennyit kell a perselybe dobni, akkor az Isten meghallgatja a kérésedet és teljesíti.


Erre voltál kíváncsi?

2010. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szoktam kívánni, de persze nem szeretném, ha meg is halna.
2010. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nem, én soha nem kívántam senki halálát.

Olyan volt, hogy jó lenne, ha nem találkoztunk volna, vagy máshol élne, nem a közelemben, de a halálát nem tudnám kívánni senkinek sem.

2010. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

a halál inkább megváltás, mintsem átok.

annak, aki engem valaha undorító módon bántott, megalázott, annak csak annyit kívánok, h szenvedjen legalább annyit ő is, mint amennyit én miatta.

remélem az élet majd behajtja a számlát. nagyon megérdemelné az a szemét...


(ja, és itt nem egy párkapcsolati hülyeségről van szó, hanem arról, hogy volt a gimiben egy bunkó osztálytársam, aki ahol tudott megalázott, és még a tanárok sem tettek ellene, xartak rám magasról...)

2010. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Igen, rengetegszer.
2010. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

tegnap 17:01 vagyok


Félre értettetek, vagyis én nem fogalmaztam egyértelműen.

Azért nem értem, hogy miért küzdenek a halálbüntetés visszaállítása mellett, mert azt nagyon sok embernek túl egyszerű büntetésnek tartom. Ha valaki különös kegyetlenséggel öl meg valakit, rettegésben tartja az embereket, gyerekekkel fajtalankodik, annak mi a halál? Semmi. Ahogy valaki helyesen írta előttem, megváltás. Az ilyen embereket életük végéig "kínozni" kellene, és nem a leghumánusabb módon végezni velük.

2010. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Persze és VOLT RÁ OKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!