Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartás csökkentés ilyen...

Gyerektartás csökkentés ilyen okok miatt?

Figyelt kérdés
Van-e esély a gyerektaráts csökkentésére, ha az anyának, akinél a gyerek el van helyezve nagyon jók az anyagi körülményei? Bár minimál bérre van bejelentve, zsebbe kapja a nagy pénzt a cégtől, ahol dolgozik. Az új férje nagyon jól keres és emelett több 10 milliója van, most alapítottak ketten egy kft-t. Az én anyagi helyzetem viszont pár éve egyre rosszabb (aki a magas gy-t fizetem). Tehát a megállapítás óta nekem romlottak az anyagi körülményeim, az anyának meg nőttek. Szerintetek ilyen indokkal lehet csökkentést kérni? (+info még, hogy én is nevelek még egy gyermeket az új kapcsolatomban)
2010. nov. 1. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Majd a bíróság eldönti, szerintem ezt mi úgysem tudjuk.
2010. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az hogy a te helyzeted romlot és nevelsz egy új saját gyereket az lehet indok de az hogy az ex új pasija menyit keres vagy feketén mit tesz zsebre nem számít.

Csak az számít miről van papir ha te keresnél sokat feketén te is csak a hivatalos bér után fizetnél.

Az új gyerek is csak akkor számít ha saját.

2010. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van új, saját gyereked és romlott a jövedelmed, akkor van esélyed. A többi nem szempont, a saját gyerekedről neked és az anyjának felesben kell gondoskodnotok. Nem csak neki, hiába áll jobban, az új férjnek meg semmiképp.
2010. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!