Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan anyukáról aki a válás után csak havi 13-14 napot a gyerekével (két éves)?

Figyelt kérdés
Nem voltak házasok, anyuka szerette volna babával megfogni apukát. De apuka nem így akart hátralévő életére párt választani, és talált is mást, akivel tervezi a jövőt. Anyuka már hónapok óta egy hétvégéjét sem tölti a gyermekével, értsd péntek reggeltől hétfő napközbenig, plusz hétközben is másfél napot apukánál van a gyermek. Hogy tud ilyen keveset foglalkozni egy anya a két éves gyermekével? ideje lenne rá, otthon dolgozik, akkor amikor akar, kifejezetten jól fizetik. Hangoztatja, hogy szeretne még gyereket, mert ez nagyon jó. Az ismerősei mind felnéznek rá, milyen jól csinál mindent, mikor nem árulja el nekik, hogy az első jobb programért lemondja a gyereket..Az ilyen nem érdemelné meg hogy ezek az emberek megtudják az igazat, hátha ráeszmél mit csinál?
2010. nov. 1. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell mások életébe beleszólni. Az a havi 13-14 nap gyakorlatilag a hónap fele. Azaz kb ugyan annyit van az apával, mint az anyával a gyerek. Ha nekik ez így jó, akkor neked miért problémás?
2010. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért probléma az, ha a gyerek a hónap felét az aanyánál, a másik felét meg az apánál tölti. Ketten csinálták a gyereket, ketten is tartoznak érte felelősséggel. Más apák meg sírnak, hogy az anya eltiltja őket a gyereküktől, és hogy a kéthetente láthatás igazságtalan...
2010. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy rosszindulatú leszek, de nem te vagy véletlenül az, akit apuka "talált"? Nem az a gond, hogy a gyerek minden hétvégén az apjával van és nem vagytok sohasem kettesben? Mert az érthető lenne, de akkor úgy kell feltenni a kérdést, és megbeszélni anyukával, hogy továbbra is fele-fele arányban osszák meg a gyerekkel töltött időt, de a hétvégéket is fele-fele arányban osszák meg, így mind az apukának mind az anyukának marad ideje másra is.
2010. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy az a nő aki az apuka talált.

Először is: a pasid az apa lett, és mivel ő olyan nővel szexelt akitől nem is akart semmit(lehet hogy be is csapta a nőt, mert szerelmet hazudott neki), ezért neki is kötelessége a gyermekével foglalkozni!

A nő jól is teszi, és rendes, hogy a közös gyermeküket fele arányban az apjának adja.

Lehetséges, hogy sok a munkája otthon és mivel őt elhagyták,több dolgot egyedül kell csinálnia. Neki is kell kikapcsolódni, párt keresni. Lehetséges, hogy nem tizenéves már, és egy becsületes férfit akar magának, aki akarja is őt, nem csak a szexet vele...

26.L

2010. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Havi 13-14 nap. De irigylem! Az en kisfiam is ket eves, es sajnos a munkambol adodoan csak hetente ket napot toltok vele. Hetkoznap szinte csak az altatasra erek haza.
2010. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán, mert egy ekkora gyerek mellett lenne a helye...
2010. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyerekert mindket fel felelosseggel tartozik. Nekem is 2 eves a fiam, en meg mindig mellette vagyok, a ferjem csak havi 1 napra tud hazajarni, az a masik veglet es ez sem jo. Azert, mert anya, meg neki is lehet elete. Nem ugy van, hogy csak a TV-t bamulja, dolgozik kozben meg minden. Meg ha az apa elvallalta a gyereket, igy van neki jol, akkor neked ez miert faj? Nem a gyerek akart lenni es az apa is ott volt a fogantatasnal onszantabol, nem kenyszeritette senki, nem igaz? Szoval miert egyik felre kell ratolni a felelosseget? Ha mar meg van a gyerek, miert kellene vele ereztetni, hogy ot az apja nem akarta? Az apa is szulo.
2010. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyit hozzatennek, hogyha az anya nem adna oda a gyereket csak ritkan, akkor meg az lenne a gond...
2010. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a probléma, nem értem? A hónap felében vele van.


A férfiak nagy része kéthetente/havonta pár órát van a gyerekével a válás után. Az nem gond?


Fogadjunk, ha férfi lenne, el lennél ájulva tőle, hogy milyen sokat foglalkozik a válás után a gyerekével.


A nőnek is joga van hozzá, hogy a válás után legyenek külön programjai, kikapcsolódjon, ne csak a munka-gyerek körül forogjon az élete. Jó helyen van a gyerek, vagy nem? A saját apjával, ennél jobb hely nem is kell neki.


Na ennyit a nemek egyenlő megítéléséről.

2010. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindig röhögni szoktam ezen a "babával akarta megfogni az apukát" szövegen.


1. lehet, hogy véletlen esett teherbe (egyik módszer se 100%-os)

2. lehet, hogy a férfi hazudott neki, hogy szerelmes belé, hogy lefektesse, a nő meg komolyan vette

3. a férfi, ha annyira nem akar gyereket egy alkalmi kapcsolatból, használjon óvszert

4. a gyerek születése és a kapcsolat szétmenése után a férfiak előszeretettel mutogatnak a nőre, hogy "rájuk kényszerítette" a gyereket (holott egyáltalán nem biztos, hogy tényleg így volt)


Nekünk már áltsuliban elmondták, hogy aki nem akar gyereket egy bizonytalan kapcsolatból, az használjon óvszert. Ne mentegesd az apát kérdező, a gyerek megszületése UGYANANNYIRA az ő felelőssége, mint az anyáé. Mondjuk hozzáteszem, hogy az tiszteletre méltó, hogy a férfi legalább utólag próbálja helyrehozni a dolgot, és foglalkozik normálisan a gyerekével. Nagyon helyesen teszi. Nem értem, ez miért fáj neked.

2010. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!