Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ha nincs azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha nincs azon a szinten ?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt. 40 pluszosok vagyunk. Előjött a szó a házasságról . Mondtam neki én szívesen férjhez mennek. Erre az ő válasza rá hogy ő még nincs azon a szinten . Nem mertem rákérdezni ez mit jelent ? Ti mit értenétek ez alatt? Mi az hogy nincs azon a szinten? Nem szeret úgy mint én őt?
júl. 26. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Ezen mit nem értesz? Nem akar megházasodni jelenleg és kész. Mondjuk ha én azon a szinten is lennék de kiderülni, hogy semmi logikus gondolkozás nem szorult a kiválasztott nőszemélybe és tévesen olyan kérdések merülnek fel benne, hogy: "Nem szeret úgy mint én őt?" azért erősen meggondolnám a házasságot... akármennyire szeretek valakit azért egy minimum IQ szint alá nem süllyedek.
júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom az előző neje jól átbszta és ezt nem szeretné, ha megismétlődne.
júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
84%

Nem, nem ezt jelenti hanem azt hogy még nem áll készen rá vagy még nem érzi úgy hogy van rá elég keret.


Nyugodj meg ettől még biztos, hogy nagyon szeret csak kell még neki egy kis idő.

júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Még nem áll rá készen, ezt jelenti.
júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
79%
Én szerintem szeret, csak neki kényelmes a jelenlegi helyzetetek. Tény, hogy a házasság "csak egy papír", de mégis sokkal komolyabban hangzik és valószínűleg nem áll készen erre. Valahogy tudatosítani kéne benne, hogy ha esetleg összeházasodtok attól nem lesz más köztetek semmi. Az is lehet, hogy a 3 év kevés idő számára.
júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
40 plusszosan három év után nem mersz rákérdezni? Miféle kapcsolat ez? És miért gondolkodsz házasságon, ha őszintén beszélni se tudtok egymással?
júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha 40-eskent, 3 év után "nincs azon a szinten" akkor sosem lesz.

Főbb lehetséges okok:

- infantilis és sosem nő fel

- csak szexre, főzni, mosni stb kellesz

- nincs meg a kellő érzelmi kötődés a részéről

Akarni az ok, csak akkor áldozz rá akar egyetlen plusz napot is az életedből, ha elfogadod így a kapcsolatotokat, ahogy van. Ha többre vagynal egy FÉRFItol, akkor meg nagyon gyorsan lépj tovább!

júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"csak szexre, főzni, mosni stb kellesz"


Mert mi egyébre való egy nő?

júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Még nem találta meg az igazit a házassághoz. Téged meg nem fog elvenni, azt jelenti.

Csak addig kellesz neki, míg nem idegesíted nagyon, és még nem találjq a nagy őt.

júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Hogyan telik egy átlagos napotok? És egy nem átlagos? Van bennetek közös?
júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!