Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ha nincs azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha nincs azon a szinten ?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt. 40 pluszosok vagyunk. Előjött a szó a házasságról . Mondtam neki én szívesen férjhez mennek. Erre az ő válasza rá hogy ő még nincs azon a szinten . Nem mertem rákérdezni ez mit jelent ? Ti mit értenétek ez alatt? Mi az hogy nincs azon a szinten? Nem szeret úgy mint én őt?
júl. 26. 23:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából azt jelenti hogy sosem lesz.
júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Én nem értem. Adott egy pár, akik boldogan élnek, minden jó meg szuper, de ha az egyik fél nem akar házasodni -mert valljuk be, elavult intéznény a házasság-, akkor rögtön szakítani kell meg a kukába dobni X évet egy szar papír miatt ?
júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, akkor nézzük a visszájáró.

Ha annyira csak egy xar papír, akkor mennyiből áll aláírni a másik kedvéért, ha ez fontos neki?

júl. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Nem vagy neki annyira fontos, hogy elvegyen.

Baba itt ne legyen.

júl. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

12: de ebben nincs kompromisszum.

Vagy a hazassagellenesre eroltetjuk a hazassagot, aminek nincs jo vege, mert egyszer ki fog belole torni, hogy belekenyszeritettek valamibe, amit soha nem akart. Vagy a hazasodni kivano mond le a vagyairol, aminek megint nincs jo vege, hiszen orok eleteben hianyozni fog neki valami, amit szeretett volna es nem kapott meg. Akkor hogyan dontod el, melyiknek van “igaza” es melyik engedjen?


Plane ha mondjuk a gyerekvallalas is szoba jott, a ferfiak tobbsege nem akar papirt, csak gyereket, mig a nok azert nem a pasijuknak hanem a ferjuknek akarnak szulni.

Osszegyult azert a nehany ev alatt itt is sok olyan kerdes, hogy “x eve egyutt x gyerek es a parom nem akar elvenni mi legyen” Nyilvan vagynak ezek a nok is ra, csak nem tudtak, hogy van akit meg gyerekkel se lehet ravenni a hazassagkotesre.

júl. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van amire nem mersz rákérdezni? Akkor jól sejted, ő fontosabb neked mint te neki.
júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj hogy nem mersz rákérdezni.

A férjem sem akart házasodni de én rendesen megkérdeztem hogy miért nem. Aztán átbeszéltük a félelmeit és tizenéve házasok vagyunk. Egyébként ő elmondta, hogy neki eszébe sem jutott magától.

Szóval ezt ne hagyd annyiban, egy jó kapcsolatban a nehezebb dolgokat is meg kell tudni beszélni.

júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy kifogás. Nincs valós alapja.

Ezt megkell beszélni, mielőtt benned egy nagyobb tüske lesz.

júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!