Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményed? Én...

Erről mi a véleményed? Én elsírtam magam rajta.

Figyelt kérdés

Mert fáj, ha rám nézel fáj, ha a közelemben vagy, ha meglátlak, ahogy a korodbeli fiúkkal bohóckodsz. Utálom magam amikor nem bírom ki és hozzád érek. Fáj, amikor rám mosolyogsz, amikor meglátom a csillogást a szemedben vagy csak egyszerűen látom, hogy milyen vicces amikor mérges vagy valamiért. Megrémít a szeretet amit néha mintha látnék a szemedben. . De ezen érzések közül a legrémisztőbb az amit én érzek:hogy amikor rám mosolyogsz, a szívem megremeg. Amikor nem velem beszélgetsz , megszakad. Amikor úgy érzem, hogy szeretsz,legszívesebben magamhoz szorítanálak és soha nem engednélek el. Néha elegem van az egészből, de ilyenkor egy újabb mosollyal ismét magadhoz láncolsz. De mégis az egész az én hibám. Mert szeretlek, amit tudom,hogy nem lehet. . ez a legnyomorúságosabb az egészben. . Hogy soha nem szerethettem volna beléd. Sajnálom...


Lehet, hogy azért érintett annyira érzékenyen, mert minden betűje igaz rám. :(


2010. okt. 31. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ez már sok...nem igazán jött át.

Talán azért,mert 15 éves vagyok.

2010. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Hát, én 21 múltam, egy percig sem érintett meg, pedig én is rendszeresen olyan férjjelölteket nézek ki magamnak, akinél eléggé esélyes, hogy soha nem fog összejönni a dolog.

Ettől még a szöveget rettentő nyálasnak tartom és még csak egy szép megfogalmazás sincs benne.

2010. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
14 vagyok.
2010. okt. 31. 19:43
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

Rám is teljesen igaz minden betűje!Azért el nem sírom magam rajta,de az érzések,amelyeket ez az írás közvetít,ismerősek.

Üdv.:egy felnőtt csaj... :-)

2010. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ezt most nem fogod elhinni, és nem is akarlak megbántani, de ez valószínűleg egy nálad jó pár évvel idősebb házas vagy komoly párkapcsolatban élő férfi levele, aki el akarja hitetni veled, hogy szerelmes beléd, csak azért, hogy lefeküdj vele. Amúgy nem az, ezt a béna önsajnáltatós dumát tipikus butakislány-hülyítésnek szokták (szoktuk - na jó én nem, de elég sok férfitársam) használni. Ne dőlj be neki, röhejes, egy csajozós tanácsokat adó oldalról másolta ki az egészet. Figyelj másolj ki belőle egy teljes mondatot, tedd idézőjelbe és írd be a google-keresőbe. Nekem 667 találatot adott ki rá. Tele van a net ezzel a "levéllel", sok lányt hülyítettek már be vele.


Pár év múlva már te se fogod komolyan venni az ilyen szöveget, az ilyennel csak a nagyon fiatalokat vagy nagyon tapasztalatlanokat lehet behülyíteni. Bocs, ha megbántottalak, csak meg akartalak kímélni egy csalódástól. Lefektet, elhenceg vele a barátainak, aztán otthagy, ennyi a célja az egésszel, nem más. Az igazi érzelmek soha nem csöpögősek, és nem a szavakban, hanem a tettekben nyilvánulnak meg.


29/F

2010. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

szia

én már kinőttem belőle, de tök érze hogy miről beszélsz :) velem is ugyan ez volt 15-16 éves koromban.

2010. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

22:11

Értem mit akarsz mondani, köszi :)

ezt a szöveget én is egy ilyen idézetes oldalon találtam, csak nagyon megérintett, és kiraktam ide.

2010. nov. 1. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!