Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, asszonyok! Ki lett a férjed?

Nők, asszonyok! Ki lett a férjed?

Figyelt kérdés

Hány évesen és hogy ismerted meg? Nehezen jöttetek össze/ sok problémával kellett szembeszállnotok? Soha nem voltak "nagy" problémáitok? 17-18 évesen gondoltad volna, hogy ő lesz a férjed?.. vagy hogy így fog alakulni az életed?

Minden részlet/történet érdekelne :)


2010. okt. 31. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen a Metal Hammer levelezne rovatában bukkantam teljesen véletlen rá... elkezdtünk levelezni a hagyományos módon...fél év után taliztunk először...de ekkor már mindketten szerelmesek voltunk egymásba...látatlanul is... aztán 1 hónapon belül felköltözött hozzánk... azóta eltelt 7 év és ma már a férjem... =)
2010. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első férjemet a barátnőm által ismertem meg,ugyanis a bátyja volt.20 évesen hozzámentem feleségülés szültem egy fiút.27 évesen rájöttem,hogy soha nem lett volna szabad összeházasodnunk,mert igazáéból soha nem is szerettük egymást,csak jól elvoltunk.Én menekültem egy alkoholista anyától,ő menekült egy alkoholista apától.Így segítettünk egymásnak.Mivel rájöttünk,hogy ez így nem működik,szépen,csendben elváltunk.28 évesen ismertem meg a második férjemet aki a kollégám volt(ki nem álltuk egymást)De amikor kiderült,hogy mégiscsak jó fej,humoros,és érző ember összejöttünk..1 hónap együtt járás után rohantunk összeházasodni,és nemsokára 10 éve élünk boldog házasságban..Még ma is megdobogtatja a szívem,és tudom,érzem ő is imád..
2010. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen ismertem meg a férjem. 2 évig a legjobb barátok voltunk, minden szerelmi ügyet egymással beszéltünk meg. 20 évesen elkezdtünk járni, már 5. éve házasok vagyunk. Sosem gondoltam az elején, hogy barátságból szerelem lesz. De nem bántam meg a mai napig, nagyon szeretjük egymást.

28 N

2010. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok. és még soha nem volt pasim. se fiú barátom akivel beszélgetnék.

lehet sose megyek férhez. sőt félek, hogy sose kellek el! vagy csak valami alkoholista csóringer bunkónak...

2010. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen mentem férjhez életem nagy szerelméhez.Szomszéd fiú,együtt nőttünk fel. 3 év boldog házasságunknak egy halálos gázolás vetett véget. Majd pár évvel később egy jó barátom (aki végig mellettem állt) lett a férjem.Nem voltunk szerelmesek csak egymást támogattuk.1 év hazásság után elváltunk,mert szerelmes lett.()mai napig barátok vagyunk) Eltelt megint pár év,és megismerkedtem az új kollégámmal akivel viharosan indult a kapcsolatunk.Azt hittem ő lesz az igazi.Minden gyorsan történt vele kapcsolatban.Gyors ismerkedés,gyors szex,gyors házasság,és gyors öklök.Ugyanilyen gyorsan el is váltam tőle amikor eltört az orrom egy verekedése miatt.Ennek köszönhetem,hogy évekig eszembe sem jutott,hogy férjhez menjek.Végül is pontosan 40 évesen újra férjhez mentem.Szintén egy régi jó baráthoz.Nem szerelemből,csak a megnyugvás,hogy mégsem leszek öregkoromra egyedül,és a férjem jóember.Kedves,igazi úriember.Elmondhatom,hogy boldog házasságban élek..remélem most már életem végéig vele maradok..

45/N

2010. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én 16 évesen ismertem meg a párom,most vagyok 18,ide költöztem hozzájuk(szüleivel él).nem terveztem,hogy ide jövök,de a szüleimmel csak veszekedtem már,stb.Tovább nem tudom hogy alakul :)
2010. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

21 évesen ismertem meg,nekem vőlegényem volt,neki barátnője,aztán mégis egymást választottuk.

Anyósom egy boszi,apám utálja(egyedül nevelt fel,mindenkit utált),az esküvőnk is nagyon szűk volt,a férjem ,én,a barátnőm és a férje.Akármi is történt,mindig mindenből kilábaltunk együtt,9 éve ismerkedtünk meg,7 éve vagyunk házasok,és van 2 gyönyörű kisfiunk.

Természetesen vannak problémáink,sokat veszekszünk,mert mind a ketten akaratosak,és makacsok vagyunk,de eddig még mindent megoldottunk.

2010. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi egy gimis osztálytársam szülinapi buliján ismerkedtünk meg - neki a bátyja. Döcögősen indult a kapcsolat, és volt időszak, amikor mindketten kikacsintgattunk, de végül mindig csak kitartottunk egymás mellett. Megérte, mert van egy gyönyörű kisfiúnk és nagyon boldogok vagyunk:)
2010. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 éves voltam amikor megismerkedtünk egy szórakozóhelyen, néhány hét múlva már jártunk.

20 évesen hozzámentem feleségül. Voltak időszakok a kapcsolatunkba amikor nem gondoltam h 1ütt maradunk, de mindent megoldottunk, és boldogok vagyunk.

23/L

2010. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!