Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért rossz ember vagyok, ha...

Azért rossz ember vagyok, ha anyám kórházba kerül és lesza. Rom mert nem volt soha az anyám?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ettől jó emberbnek érzed magad, akkor miért érdekel, hogy más mit gondol? Ha anyukád nem érdekel, akkor miért érdekel itt vadidegen emberek véleménye. Jó ember vagy és kész, legyél boldog.
2010. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy rossz ember. Nyilván van okod ezt írni.
2010. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Már a nevedből és a stílusodból ítélve is jó ember lehetsz... És különlegesen értelmes is.
2010. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Igazuk van a többieknek. Ha én olyan jó és értelmes lennék, mint te, akkor kiállnék az udvar közepére és odasz@rnék. De sajnos nem vagyok ilyen :\
2010. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érzel iránta semmit,akkor ne is menj.
2010. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Szerintem nem ezt kérdezte amit most írtál...

Ha nem érzed magad rossznak akkor tök mind1 hogy mit gondolnak mások...

2010. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert nekem a durva álarc mögött (név, a kérdés megírásának módja) leginkább az jutott eszembe, hogy téged igenis bánt ez a helyzet, különben nem kérdezted volna meg. Lelkiismereted tehát van, hallgass rá, és dönts aszerint - bemész, és különb ember leszel anyádnál, vagy nem mész be, továbbra is lesz@rod, de akkor ugyan olyan leszel, mint anyukád...
2010. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én se mennék hasonló helyzetben. És nem érezném magam rossz embernek. Ennyi.
2010. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mindenki a saját életéért felelős, az hogy anyukád nem olyan amilyennek kéne lennie azért neki kell majd elszámolnia, de azzal h "lesz@rod" nem érzem h Te megfelelően viselkednél. bűntudat nem kell, de lehet h neked kéne "emberként" viselkedned!
2010. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a lesza.Rom írásmód hogy jött? Esküszöm kíváncsi vagyok, annyi embernél látok ilyet, hogy a szó közepén befejezi a mondatot. Ez is valami divat?
2010. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!