Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra?

Mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy foggalmam sincs, hogy mit vegyek a családnak (mama, dédimama, apu, anyu) karácsonyra. És a nagyobb baj, hogy nem is nagyon lesz pénzem! Tudnátok nekem mondni valami olcsó, de mégis olyan ajándékot ami szép és emlék marad?
2010. okt. 30. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
És ha te magad készítenél nekik valamit?
2010. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne, de mit?
2010. okt. 30. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami szép hímzést, vagy rendszeretőbbeknek kis dobozkát szalvétatechnikával... Sütit is süthetnél mondjuk :)
2010. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah és elég két bal kezes vagyok.. :D
2010. okt. 30. 21:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Sütit azt szoktam! :)
2010. okt. 30. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy nagyon, én még ezen nem is gondolkoztam!De még ráérsz karácsonyig. xD


14/F

2010. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dédimamának meleg kardigán, kendő. Mamának szintén lehet, meleg bolyhos zokni, harisnya, szobamamusz. (Az idősebbek fázósak, és a praktikus ajándékoknak jobban örülnek.)

Anyunak, apunak ha van valami amit nagyon szeretnek, pl. anyukád sütni, főzni, akkor valami konyhai cuccot. Apukádnak egy üveg bor...

2010. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet kreatív boltokba (vagy nemtudom mi a nevük) olyan képkeretet venni ami nyers fa és veszel festéket, diszeket is vehetsz vagy kereshetsz a természetben is pici virágokat/falevelet és azt ráragasztod és beleteszel egy képet.

(én az 1 éves évforduloknra csináltam ezt a barátomnak úgy h pirosra festettem a szélét és amiket nyaralásból gyüjtöttünk kagylókat ráragasztottam és beletettem a képem.)

2010. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dédiknek, mamáknak egy közös fénykép (akár nagy, családi is), szép keretben nagyon klassz ajándék. Számukra ezek fontosak, mert elég ritkán találkoztok gondolom. És ez nem is drága.

Ha szeretnek olvasni, akkor egy-egy jó könyv. keresztrejtvények, szoktak lenni ilyen vastag, könyv formátumúak.

Az én nagymamám pl. nagyon szereti az édességet, de felesleges kiadásnak tartja, és nem vesz magának. Így azzal szoktam meglepni.

Igaz, ezek nem maradnak emlékek, de a szívében úgyis őrzi, hogy gondoltál rá...


Anyukámnak én arckrémet veszek, mert ő ilyenekre sajnál kiadni, vagy egy alapozót, mert odáig volt érte, amikor kikentem a múltkor, de tudom, hogy sosem venne magának.

Apukám és apósom számomra is örök talány. :DD

A munkájukkal hobbijukkal kapcsolatban fogok majd kieszelni vmit.

2010. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!