Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz nekem...

Miért olyan nehéz nekem kijönni, beszélgetni az emberekkel legyen az családtag vagy éppen régebbi ismerős, barát?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem hogy senkivel sem tudom megértetni magam, hiába mondok akármit mintha nem is nagyon érdekelné az embereket. Meg néha ha beszélgetek valakivel nagyon ideges vagyok mert mindig úgy érzem hogy csak untatom és inkább menekülne a közelemből! Miért nem tudok úgy beszélgetni, viccelődni, ellenni hogy közbe ne legyek ennyire ideges és ne azt érrezzem állandóan hogy jobb lett volna meg sem szólalni! Mit tegyek?
2010. okt. 30. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
néha én is így vagyok :S
2010. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az embernek gondjai vannak, akkor azt olyanokkal ossza / beszéli meg akiben megbízik és számít rá.


Családtagokkal, régi ismerősökkel miért akarsz olyan dolgokat megértetni amikről fogalmuk sincs?!

2010. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De szerintem nagyban számít az hogy hogyan építesz fel egy beszélgetést. Ha egyből azzal kezdesz hogy elkezded mondani a gondjaidat / bajaidat, akkor ne csodálkozz ha furcsán néznek rád. Akkor a gond nem velük hanem Veled van.
2010. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a kérdező nem arra gondolt,hogy a problémáit nem tudja megosztani mindenkivel, hanem ,hogy nehezen kommunikál az emberekkel és feszélyezve érzi magát beszélgetés közben. Legalábbis én így értelmeztem.Velem ugyanez volt és néha még most is. És nálam úgy változott ez meg ,hogy küzdöttem ellene. Mindig mondtam ami eszembe jutott ha hülyeség volt ha nem.Mindenkivel barátságos voltam és érdeklődtem mindenki felé..és mindig mentem oda ahol nagy volt a társaság mindenhova mentem ahova hívtak ,hogy szokjam, aztán szép lassan elmúlt ez az érzés.
2010. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet én értelmeztem rosszul a kérdést. De majd a kérdező úgy is leírja hogy mi a helyzet pontosan.


Ha ez a gond /amit Te is írtál/ akkor ezen tényleg az tud segíteni, ha az ember eljár társaságba. Ott lehet csak edződni az ilyenekhez. Mindig magadat kell adnod, ha nem játszod meg magad akkor nem lehet gond. Valakinek ez bejön, van akinek nem. Akiknek nem azokkal nincs értelme erőltetni, nem jöhet ki minden ember mindenkivel...

2010. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos a kérdező, azt hiszi, érdektelen amit mondana, ezért nem szívesen mondja ki, feszélyezi amikor ezt megteszi.


Önismereti tréning.

2010. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!