Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? (Én nagyon...

Mit szóltok ehhez? (Én nagyon megdöbbentem)

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 30. 11:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
szegény baba:(((((mivel érdemelte ki?!(de legalább nem kell szenvednie egy ilyen hülye nő mellet)szerencsésebb lett volna ha nem született volna meg nem?én azt a hülye nőt villamos székbe rakatnám!!!!
2010. okt. 30. 12:18
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Máglyára vele,mint régen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na ezért kellene visszahozni a szemet szemért fogat fogért törvényt!!

Az ilyet minden nap pofán kéne verni úgy igazából, meg jól megrázni,mondjuk 220al!!

Nekem is van egy kislányom,de ha bele gondolok hogy mit érezhetett a csöpp emberke a sírás kerülget!!!

Nekem a mindenem a lányom......Ha sírna inkább a számítógépet törném össze minthogy bántanám......

2010. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
őszintén? magasívből leszarom. a saját gyerekét nyírta ki, ugyan miért foglalkoznék én más nyomorúságával?
2010. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%
Szörnyű.Remélem jól kicsinálják a rabtársai a börtönben ezt a sz.rzsákot és soha többé az életben nem lesz egy nyugodt perce sem!!!Ilyenkor sajnálom,hogy nincs valamiféle erőm,vagy képességem,amivel megakadályozhatnám,hogy az ilyen gyermekbántalmazós dolgok megtörténjenek.
2010. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
28%
Miért kell az ilyen hülye negatív dolgokat terjeszteni? Hogy minél többen szörnyülködjenek rajta?
2010. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14%
amiét leszavaztatok most mindenkit leszavazok.
2010. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%

És hány ilyen van még...

A szívem szakad meg.Egyszer a buszon utaztunk mellettünk egy szintén babakocsis anyuka.A gyermeke sírt.Türelmetlenül adott neki inni,csak sírt,türelmetlenül elkezdett neki gagyogni,de a gyerek csak nem hagyta abba.Ott a buszon kivette a kocsiból megrázta,majd szó szerint vissza dobta a kocsiba és azt mondta neki,na most sírjál.mondta neki,na most sirjál.Eza baba olyan 1év körüli volt.Nagyon sajnáltam és sajnálom,hogy ilyen emberekre vannak utalva,néhány kis teremtés.Ha tehetném mindet megölelném.

2010. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Azt miért nem kérdezi meg senki,hogy ki nem tanította meg ezeknek a gyerekeknek(mert 22 évesen is lehet gyerek valaki mentálisan),hogy első a gyerek?Ne tessék félreérteni,nem védem,elítélem amit csinált,de ez sokkal mélyebben gyökerezik.
2010. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
eleve brutál a feje.
2010. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
Majd a börtönben megkapja a magáét élete végéig!
2010. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!