Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ajándék 19 éves fiúnak?

Ez jó ajándék 19 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, hogy névnapjára egy közös képet. és azt beleteszem valami szép keretbe, és a fényképen rajta lesz ez az idézet: Az igazi szeretet nem happy enddel végződik. Az igazi szeretetnek egyáltalán nincs vége.

szerintetek jó lesz neki? nem túl nyálas?


2010. okt. 30. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Ja, ezért fog kihalni az emberiség, kivesznek az érzelmek, csak a másik hasznosságára koncentrálunk, illetve arra, mennyire jól jön nekünk az az ajándék, amit kapok tőle, mire tudjuk hasznosítani....

Nekem nem baj, de nekem meg ez a gusztustalan.

2010. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Aha. Tehát, ha egy embernek nem jön be a haszontalan giccs, hanem jobban örül az értelmes dolgoknak, akkor nincsenek érzelmei, nincs benne szeretet, sőt, minimum sorozatgyilkos? Érdekes meglátás. :) Én mindig hetekig gondolkozom, hogy a férjem minek örülne a legjobban, és meglepem valami egyedi, vicces dologgal is, pl legutóbb sebtapaszból elkészítettem a portréját, megfőzöm a kedvenc ételét etc Most utólag belegondolva biztos azt hiszi, hogy nem szeretem, mert nem kapott fotót, amin kézenfogva hunyorgunk a naplementében, mindezt micimackós idézetekkel megtuningolva. :p
2010. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:30 :)))))

Dili vagy. :)) nem ezt írtam.

Csak milyen már, hogy valaki előre kiköti, hogy milyen kütyüt szerente kapni a számítógépéhez, mert neki arra van szüksége. Na erről tuti, nem a párja fog eszébe jutni pár év múlva, egy közönséges használati eszköznek fogja tekinteni, lehet, azt is elfelejti, kitől kapta.

Nincs benne semmi személyes.

Amugy tetszett az utolsó mondatod, nagyon jót nevettem, köszi:))

2010. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

kedves ma 10:46-as

nem akarok egy névnapra 10.000ret kiadni egy övért, ráadásul nem is deszkás tipus.

meg abba semmi személyes nincs.

2010. okt. 30. 11:47
 15/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem attól lesz egy ajándék személyes, hogy elsírja magát rajta az ember, hanem attól, hogy az adott személy személyiségéhez illő. Azaz csak az tudja neki ezt az ajándékot adni, aki kívül-belül, teljesen ismeri az adott személyt.

Aki deszkás annak nagyon személyes egy deszkás ajándékot adni. Aki számítógép őrült, annak pedig egy RAM lesz nagyon személyes.


Gondold végig milyen a párod, mit szeret a legjobban. Ha a szobája fala tele van családi képekkel, akkor nyílván ez a legjobb ajándék. De ha horror filmes poszterekkel van tele, akkor valszeg az ajándékod csak akkor lesz látható helyen, ha nála vagy.

2010. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként meg tedd próbára. Meséld el neki hogy az egyik barátnőd egy ilyesmit adott a pasijának ajándékba, és hogy szerinted ez mennyire gáz. A pasik tuti nem értékelnek egy ilyet... és kérdezd meg ő hogy látja.
2010. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:21 - Ezt nagyon szépen megfogalmaztad! :) Komolyan, ennél jobban nem is lehetne!


Tényleg igaza van, Neked kell ismerned a párodat és tudni hogy minek örülne igazán.



Én is pasi vagyok, már jó ideje együtt vagyok a párommal és meg kell hogy valljam az elején én is kaptam pár érdekes ajándékot... :) Persze örültem neki, mert mi mást tehet az ember, de volt amit kicsit erős túlzásnak vettem. De szerencsére 1 év után a párom már leszűrte nagyjából hogy mi az amit szeretek, mi az amit nem és már csak olyanokat vesz aminek tényleg örülök és hasznát is veszem :)

2010. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként kaptam egyszer hasonló ajándékot a barátomtól. Mondjuk akkor már 23 voltam. Próbáltam eljátszani, hogy örülök neki, szerintem elhitte. Mikor hazaértem, egyből elrejtettem, hogy ne is lássam azt a giccset. Pár hét után szakítottam a fiúval. Nem illettünk össze. Amúgy van akinek bejönnek az ilyen dolgok, csak nincsenek túl sokan.


Viszont tudok egy jobbat. Ne ezt a "100 legszebb szerelmes idézet" közül kimásoltat írd rá a képre. Mert ezen tökre látszik, hogy nem te írtad, és nincs benne semmi személyes. Írj neki a saját kútfejedből egy-két mondatot rá, ami egy közös élményetekre emlékezteti, azzal már tuti jó ajándék lesz, és nem is lesz nyálas.

2010. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!