Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ajándék 19 éves fiúnak?

Ez jó ajándék 19 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, hogy névnapjára egy közös képet. és azt beleteszem valami szép keretbe, és a fényképen rajta lesz ez az idézet: Az igazi szeretet nem happy enddel végződik. Az igazi szeretetnek egyáltalán nincs vége.

szerintetek jó lesz neki? nem túl nyálas?


2010. okt. 30. 09:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
80%
Ne haragudj ez nagyon olyan gyübgyürübbgyügyügyübgyübös most totál leállt az agyam kösz
2010. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idézetnek egy egyszerű "Szeretlek" is megfelel.
2010. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már vagytok együtt 1 éve, jó. Ha 3 hónap körül, vagy annál kevesebb, semmiképp, fél év után rizikós.

Szerintem nem kell közös kép, még megijed hozz magadhoz akarod láncolni.

2010. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy milyen típusú ember a párod. Ha romantikus, akkor nem rossz ötlet, ha egy cseppet sem az, akkor elég gáz. Gondolj bele, ezt a képet nem teheti el a szekrény mélyére. Ha esetleg haverok érkeznek hozzá, elég kellemetlen lesz neki. Viszont ha ilyen a stílusa, akkor mint már mondtam jó ötletnek tartom.
2010. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem meg tetszik. Ennek néhány évtized múlva lesz igazi értéke... Remélem, még együtt lesztek addig.
2010. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ijesztő is lehet egy 19 éves srácnak - már véglegesen a tiéd ?! És ráadásul nagyon csepegős.
2010. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Elég nyálas. Ha én lennék a pasid és ilyet hoznál, akkor szakítanék. :S :)

De mondjuk 2 giga ramnak nagyon tudnék örülni. :P Vagy egy DC shoes övnek... Esetleg egy Hugo Boss parfümnek. :) Írj privire, jöjjünk össze, úgyis lesz nemsokára a névnapom. :D

2010. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

ma 10:46 Na íme jövőnk záloga: az IGAZI FÉRFI! :))))

Ugyanilyen gondolkodású nőt neked, kedves!

De jó, hogy nem most vagyok ifjú tini, nemigen találnék köztetek kedvemre valót...

2010. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem névnapra semmiképpen nem jó ajándék, mindegy, hogy mióta vagytok együtt vagy romantikus alkat-e. Ez jó mondjuk évfordulóra vagy valentin napra.

Névnapra, szülinapra, karácsonyra olyan adj neki, amit Ő szeret/szeretne. Ne olyat, aminek te örülnél. :)


Például szerezd meg a kedvenc filmét dvd-n, vagy vegyél neki könyvet, egy téli pulcsit, egy üveg jó bort...

Ezekből jobban érezné, hogy szereted, mert látná, hogy olyat kap tőled, amihez "energiabefektetés kellett", hogy rájöjj mire vágyik.

2010. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
A 10.46-ossal mi a baj? Hogy értelmes, és nem a giccs a lételeme? Én is jobban örülnék hasonló dolgoknak, pedig nő vagyok. Már bocs, de az nekem nem túl férfias, ha egy pasi a meghatottság könnyeivel áztatja el a nyálas idézettel ellátott fotót. Egy ilyen jelenet max egy szappanoperában menne el, de még ott is hányingergyanús.
2010. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!