Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek mütöték a lábát, és...

Férjemnek mütöték a lábát, és ha odsugom a fülébe, hogy kivánom akarok tőlle valamit, mindig a lábára hivatkozik, hogy mennyire fáj és azért nem akar . Temit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 23:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

8 éve műtötték és erre hivatkozik??? ÁÁÁHÁHÁHÁ!!! Már ne is haragudj de ez oltári nagy szánalom és sz*pás! Ilyen baromságot, ennyi erővel, és is mondhatnám, hogy jaaj drágám most ne, mert három évvel ezelőtt pont ezen a napon rontottam el a gyomromat, úgyhogy most ne szexeljünk. Hát ezen behaltam!!! XD

Én fiú vagyok, de ha nekem a csajom a 8 évvel ezelőtti műtétjére hivatkozva mondaná azt, hogy most ne, úgy küldeném el a pics*ba, mint macskát sz*rni!!! Engem már az hidegen hagy, ha fáj a feje, azért direkt oda tettem neki egy csomag Algopyrint az éjjeli szekrényre.

Hát... ez nagyon gyenge... Itt te már labdába se fogsz rúgni elmondom neked!!!

2010. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Aki ilyen korban a TŐLE szót TŐLLE-nek irja,azt én sem dugnám meg.
2010. okt. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

előzőnek:

és aki az írja szót rövid i-vel?

2010. okt. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan jót nevettem a kommenteken :). Arra nem gondoltatok, hogy kamu a kérdés?:D:D Mert nem azért, hogy izéljek, de tényleg, kedves kérdező, és az elmúlt 8 évben hogyhogy nem volt hiányod? :D Mi történt hirtelen, hogy rád jött, hogy most akarod? :D:D

Sztem a kedves kérdező egy kíváncsi bakfis...

2010. okt. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
És 8 éve nem feküdtetek le?
2010. okt. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 bénabéla11 ***** válasza:
92%

kicsit durván fogalmaznak itt az emberek, de igazuk van...hogy nem esik le hogy nem az a baja...


próbálj ki ezer féle dolgot...én mindig arra szavazok h ha k*rvásan öltözöl és viselkedsz az a legtöbb férfinak bejön...


de itt nyilván nagyobb a baj, minthogy egy kis ruhadarab megoldja...


amugy meg tényleg elég hiányosan irtad le...hány évesek vagytok? mióta vagytok egyutt, miota vagytok házasok?

csunya kövér vagy-e vagy szép...ilyesmi...

2010. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, tényleg nem mindegy, hogy az elmúlt 8 évben egyáltalán semmi szex, vagy mondjuk egy-két hete. Ha az elmúlt 8 évben, az gáz, és aki beveszi, hogy a térde miatt, az annyira egyszerű mint a faék. Ha viszont egy-két hete, az még igaz is lehet. Nekem kétszer műtötték a térdemet (két éve, aztán egy éve újra), tökéletes sosem lesz, és időváltozáskor baromira fáj, ráadásul mos rossz a lift a munkahelyemen, és irtó sokat lépcsőzök. Vannak olyan pozitúrák, amihez nekem sem lenne kedvem, de még az sem vonz, hogy kiterülök és csak hagyom magam, mert mozdulatlanul úgysem bírja ki az ember közben. (Mármint aki nem frigid.) Próbálkozz orális szexszel, ahhoz tényleg nem kell megmozdulnia, ha azt sem hagyja, akkor először hosszan gondolkozz, aztán hosszan beszélgessetek.
2010. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
02:02: Ha a nőket csak szexbábunak használod, és ennyire nem is titkolod akkor csodálom, hogy van barátnőd.
2010. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Én irtam a szót RÖVID I-vel,mert angol billentyűzetem van,azon pedig nincs hosszú I;)
2010. okt. 31. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!