Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak? De mégis mit?...

Barátomnak? De mégis mit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátommal már több mint másféléve vagyunk együtt. (2011.03.13án lesz 2éve) Mit vehetnék neki karácsonyra? Tudom kicsit fura kérdés, hisz aki nem ismeri nem tudhatja, hogy mit szeret. Elég sokszor veszek neki ajándékot. Így karácsonyra valami sokkal különlegesebbet szeretnék. Szereti és gyűjti a kardokat és szereti a pc játékokat. De mégse ilyet szeretnék neki hisz már kapott ilyeneket. Tudtok valami tippet adni? Minek örülnének a pasik? Jah és 27éves! :)

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2010. okt. 29. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
egy masszázs? küld el masszázsra, szerintemaz jó.
2010. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia,


attól is függ milyen összegben gondolkozol. Én egyszer apukámnak megrendeltem a Széchényi Könyvtár egyik születésnapi szolgáltatását. Itt az illető születésnapjának évéből lehet újságokat összeválogatni és lefénymásolják. Szerintem tök érdekes, hogy mik voltak akkoriban az újságok címlapján. Kortól függetlenül értékes ajándék és max 4-5 ezer Forint, apukám nagyon értékelte:)

2010. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha valóban különleges ajándékot akarsz akkor pl gyárthatsz kuponokat. Különböző szexuális szolgáltatásokat írnál rájuk. Ennél jobb nem kell egy ereje teljében lévő férfinak (: szerintem.
2010. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi 4 nappal később leszünk két évesek :)))

ötletem az nincs, de sok boldogságot!

2010. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi ötleteket! :)

Az utolsónak is köszönöm és nektek is sok boldogságot! :)

2010. okt. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!