Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem apakomplexusom...

Azt hiszem apakomplexusom van. Elmúlik magától?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a nálam 15-20 évvel idősebb férfiakhoz vonzódom. És nem tudom mit tegyek, mert ez így nem normális, hozzám az olyan 2-3 évvel idősebb fiúk illenének. Ezt a dolgot majd idővel kinövöm és lesz esélyem normális párkapcsolatot kialakítani. A saját apámmal egyébként jó a kapcsolatom. Igazz kisebb koromba mindig féltékeny voltam, ha a tesómmal foglalkozott és nem velem.
2010. okt. 29. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

az normális, hogy fizikálisan vonzódsz egy idősebb férfihoz, addig amíg az csak vonzalom. nyilván itt hiába magyarázom a 15-17 éves "tapasztalt", "nőknek", hogy szexen kívül ti aztán semmi másra nem kelletek egy 15-20 évvel idősebb férfinak. bár aki ilyen fiatal lánnyal kezd annyi idősen az valószínüleg nem férfi, mert hozzá illő érett nőt nem kapna... egy 30 éves pasi már azon gondolkodik, hogy család, gyerek -persze a normálisabbja-.

gratulálok a 17 éves lánynak aki egy 40 évessel esett "viszonzott" szerelembe, legalább az öregnek volt még egy-két jobb élménye. apukád biztosan örülne neki, anyukád is odáig lenne, tutira...

egy ilyen idős pasi azért választ ilyen idős korosztályból mert, könnyen kihasználhatóak vagytok, nincsenek igényeitek, nem tudjátok milyen egy kapcsolat, ergó úgy tör be ahogy akar. nem kell rád költeni, mert még egy nyalókának is örülsz.

jöhet a lepontozás cunami!

23f

2010. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
TEssék figyelmesebben olvasni, 10 éve történt. A mai napig jó barátságban vagyunk. No, erre varrj gombot!
2010. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

akkor is láttam mit írtál és most, hogy újra elolvastam, továbbra is fenntartom a véleményem, jót szórakozott, ennyi. nyilván nem hosszú távra tervezett veled.

én pont a közös téma miatt mondanám, hogy fura.

2010. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, azért tartjuk tíz éve a kapcsolatot és azért látott hívott meg magához tavaly engem és a barátomat is, mert ki akart használni. Irigyellek, hogy egy mondatból ilyen mély és messzemenő következtetéseket tudsz levonni. Te tapasztalt 23 éves :)
2010. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy vannak kivételek, de akkor sem ez a normális. nekem ez a véleményem, annak meg csak örülök, hogy nem jártál pórul.
2010. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem ez az általános felállás, de nem bántam meg és azóta is az egyik legjobb barátom. Sőt, 18 évesen neki köszönhettem a nyelvvizsgámat is. Nem bántam meg, azóta se.
2010. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is az idős férfiakhoz vonzódom. (persze itt nem a nagyon idősekre kell gondolni, de 40-ig, sőt, még 50-ig is vannak jól kinéző férfiak, nem mondom, hogy járnék is velük).

Nem hiszem, hogy apakomplexus lenne minden efféle vonzalom. Nekem az tetszik a nálam idősebb férfiakban, hogy tapasztaltak (ne a szexre gondoljatok), és testileg is nagyon vonzóak, érettek, meg egy-egy kis huncut ránc vagy egy kis őszülés is vonzó a szememben, meg olyan más a kisugárzásuk, kinézetük. Persze a velem egykorúak is tetszenek, de vannak gyengéim. :)

16 évesen jöttem össze az akkor 22 éves barátommal, sokak szerint sok volt a korkülönbség, de legalább a mai napig együtt vagyunk és tervezzük a jövőnket. :)

21/L

2010. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!