Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt hasonló párok?

Vannak itt hasonló párok?

Figyelt kérdés

esküvőt tervezünk a párommal, igaz nem most lenne. nagyon szeretem nincsen semmi gond. viszont arra kíváncsi lennék, hogy vannak-e itt olyan párok, akiknél jóval magasabb volt a fiú. nálunk ez a helyzet, nem is zavar, de érdekelne, hogy milyen cipővel oldottátok meg, illetve esküvői fotók hogy néztek ki és a ruhaválasztás is érdekelne, mert egy alacsony lánynál az sem mindegy.


ha tudtok, légyszi linkeljetek képeket, ha van, ha nem az sem gond, csak tanácsot, tapasztalatot kérnék.


2010. okt. 28. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ruhában mindenképp valami A-vonalúban gondolkozz, mert az optikailag nyújt, nem úgy mint a nagy abroncsú ruhák.

Vagy ha nagyon karcsú vagy és jó az alakod, akár valami egyszerűbb, nem túl csipkés tapadós ruhád is lehet.

[link]

[link]

[link]

De ha abroncsosat szeretnél azok közül is van amiben magasabbnak is tűnhetsz, pl ami a következő képen van az ilyen sztem. Amiatt a ferdén futó felső réteg miatt.

[link]

Fényképeszkedésnél szerintem ne ragaszkodjatok, a hagyományos pózokhoz, kis trükkökkel meg lehet oldani. Ami hirtelen eszembe jutott, az az, hogy mondjuk a párod féltérdre ereszkedhet, te meg ráülhet a combjára, és így kb egy magasságba kerül a fejetek. Vagy nem tudom hol akarjátok csinálni a képeket, mostanában nagyon divatos, hogy elmennek egy parkba, vagy kastélyhoz (nálunk van, így ez elég közkedvelt errefelé) és ott fényképeszkednek. Ilyen esetben jól ki lehet használni a környezeti adottságokat. Mondjuk, ha lépcsőnél fotóznak benneteket, akkor te állhatsz pár lépcsőfokkal feljebb és akár rákönyökölhetsz a vállára. Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem tudtam segíteni:)

Sok boldogságot nektek!

2010. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szióka!


köszönöm a válaszadat! Nagyon eltaláltad az ízlésemet, azokat a ruhákat linkelted be, amilyenek nekem is tetszenek. annyi a gond, hogy nekem nincs ilyen bomba alakom. nyilván, lagzira összekapom magam, de rajtam akkor sem fognak így állni:( mutatom, nekem mik tetszenek:


[link]


[link]

2010. okt. 28. 22:26
 3/6 A kérdező kommentje:

illetve rövidebb linkek:


[link]


[link]


[link]


ilyen típúsúak tetszenek


a fotózáshoz meg tök jó ötletet adtál, viszont a templomkertben lenne valószínűleg a fotózás, mert gyönyörű szép, nem tipikus templomkert. még egyszer köszönöm!

2010. okt. 28. 22:32
 4/6 anonim válasza:
37%
Magassarkú anyukám! Igazi hercegnő leszel egy szép topánkánban!
2010. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nekem a magassarkú eszembe se jutott:) Bár én nagy magasságkülönbségre gondoltam vmiért. Eszembe se jutott, hogy egy magassarkú is megoldhatja a problémát:) Milyen magasak vagytok? Csak hogy jobban tudjam vizualizálni.

Örülök hogy eltaláltam az ízlésedet a képekkel. Remélem találsz majd megfelelő ruhát.

2010. okt. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a probléma, hogy kb 40 cm a kül. kerekítve. szóval elég sok. én megmondom őszintén arra gondoltam, hogy szertartásra magas sarkú, utána meg veszek fel valami topánkát, vagy kisebb sarkút, egész este úgysem bírnám.

köszi:) a tippeket:)

2010. okt. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!