Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Vagy mit tudtok...

Mi a teendő? Vagy mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést ma már feltettem,csak sajnos a sex,szerelem kategoriában nem kaptam rá normális választ,kivétel egy.

Hátha ide nem 10-12 évesek járnak válaszolni.

Bízom benne.

A kérdés volt:

Nem tudom,hogy kezdjem és mondjam el.

Talán az a jó szó,hogy nagy a sexigényem.

Van barátnőm,szóval folyamatosan sexuális életet élek.

Hetente minimum 3,de van amikor 8-10szer is.

Szóval nem kevés.

Nagyon ritka,hogy 1 nap kimaradjon.

Viszont nekem ez sem elég.

Ha egy nap 2szer sexelek,akkor is maszturbálok minimum 5ször.

Viszont van olyan,hogy naponta akár 10-12szer is.

Már van amikor fáj,de nem bírom,hogy ne csináljam.(mármint ha hozzáérek,de az élvezet jó)

Ha a barátnőm egy egész napot van itt,akkor igaz őt sem kell félteni,de ő is elintézi,hogy 5-6szor menjek el,orálisan vagy úgy.

Pedig nem is mondom.


Néha már zavaró,hogy ő csak szex közben,vagy amikor szájjal csinálom neki,akkor megy el,mert neki ennyi elég,de nekem pedig nagyon sok kell.(érzi,ha működik ott a szerverem alul)


Ez ellen lehet valamit tenni?

A túlzott maszturbálás nem lehet káros?



Komoly válaszokat írjatok már.Köszi.


18F


2010. okt. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok maszturbálás természetesen nem káros, de az nem normális egyáltalán, hogy ennyi szexre van szükséged. A legokosabb az lenne, ha felkeresnél egy szakembert (szexológust).
2010. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de te ezek szerint egész nap otthon ülsz és vered,meg szexelsz?Szerintem keress valami kemény fizikai munkát és tuti nem lesz kedved hozzá.
2010. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igenis meg nemis.

Ez még nem is zavarna,inkább az,hogyha nem csinálom ezt,akkor az ágyban amikor a barátnőmmel vagyok elég,hogy 2szer hozzáérjen a péniszemhez,és elélvezek.

Nem tudom befolyásolni.

Viszont,ha külön csinálom,akkor normálisan tudom.

Ez a kétszer hozzáérős már akkor jelentkezik,ha egy napig nem csinálom.


Szóval nem olyan vicces sajnos.

2010. okt. 28. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már függőség.

Mint az alkoholizmus vagy a drog, vagy a szénhidrátfüggőség.

Neked ez az élvezet adja meg azt a "boldogság-hormon" mennyiséget, amire nap mint nap szükséged van.


Szóval szerintem is keress fel egy szakembert vagy találj más örömforrást. Például sportolj sokat.


Károsnak persze gondolom nem az, legalábbis fizikailag. De szerintem se a kapcsolatodnak nem tesz jót, se a lelkednek.

2010. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha ez az erotománia valós problémákat okoz Neked, akkor egy szakembert nem árt felkeresni!
2010. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18 évesen?Nem egyedi eset.Ha bírjátok,akkor ne tegyél ellene semmit.Ha soknak érzed,akkor kösd le magad valamilyen hobbival,sporttal,intellektuális dolgokkal,így kevesebb időd marad rá,és nem csak a szexen jár az eszed.Szexuális tartalmakkal való foglalkozást és nézegetést hagyd abba,még akt képeket se nézz.

[link]

2010. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm!
2010. okt. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!