Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom sose a pontosságáról volt híres. Azonban az utóbbi időben eléggé eldurvultak a késései. Szinte hetente 3-4 alkalommal minimum 1 órát kell rá várnom a hidegben, de olyan is előfordult már, hogy elaludt és elfelejt eljönni a megbeszélt helyre. Telefonján ugyebár nincs pénz, nem szól, hogy késni fog így órákat várok a semmiért. Nagyon idegesítő, mert én -ellenben vele- nem 10 perc alatt jutok be a városba.
2010. okt. 28. 16:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az meg csak ront a helyzeten, hogy én lány vagyok ő meg fiú...:S
2010. okt. 28. 16:16
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

egyszerű: mondd meg neki, hogy menjen el érted!


Egyébként ha bealszik és azért késik az ultra gáz, az azt jelenti, hogy nem tisztel és magasból tojik rád (bocs, de ez az igazság)


Velem egy srác játszotta el ezt, de csak egyszer! Rögtön szakítottam vele. (ez a második randinkon történt 1 1/2 órát vártam rá, az volt a kifogása, hogy elaludt, pedig délután 2-kor találkoztunk.)


Persze, ha csak 5 percet késne, az talán még elfogadható, hisz lehet pont lekéste a metrót, de az 1 óra...hát...gáz

2010. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Én igényelem a pontosságot, negyed óra a maximum, amit várok bárkire is. Rólam tudják, hogy ha nem jön az illető időben, akkor már ne is jöjjön.
2010. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, húsz percnél tovább senkire sem kell várni. Az utcán, rossz időben tíz perc is elég lenne.
2010. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Vagy fél óra elteltével hívd fel, és mondd meg neki, hogy fél órát vártál rá és már más dolgod akadt. Vagy ezalatt a fél óra alatt összefutottál Tamással, és ha már ő ott volt, akkor inkább vele töltenéd a délutánt...
2010. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ennyire vesz komolyan. Ne legyenek illúzióid, még ha csak barátságról is van szó. Ha meg többet szeretnél, végképp ne.
2010. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen engem is az bánt, hogy nem tisztel, mert a tisztelne és komolyan venne akkor pontos lenne. Én bezzeg mindig perce pontosan érkezek, hiszen tudom, hogy milyen fárasztó és idegesítő ácsorogni, és várni valakire aki lehet, hogy el se jön!:S
2010. okt. 28. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálta a legjobb barátnőm. Egyszer aztán közöltem vele, hogy max 15 perc, és hazamegyek. Újra késett, hazamentem. Fél óra múlva hív, hogy hol vagyok. Mondom otthon, mert nem vártam rá tovább. Na, onnantól kezdve nem késett...
2010. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Húú tudom milyen rossz,a kapcsolatunk elején a barátomra egysze 70percet vártam télen a legnagyobb hidegbe.Meg is mondtam,ha legközelebb ilyen lesz szakítunk,azóta nem késik.

Egyszerűen mond el neki,hogy nem tetszik,hogy semmibe vesz,vagy beszéljétek meg,hogy a találkozó előtt 1órával megcsörgeted,hogy biztosan felkeljen(bár nehogymár te csörgesd-.-)

Esetleg hívd el és te is késs ugyanannyit,hogy tudja milyen érzés.

2010. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell nektek, ha képesek vagytok egy órát várni.
2010. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!