Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Szerintem jogos volt

Figyelt kérdés

Ma amikor jöttünk haza a feleségemtől a kórházból megálltunk egy büfénél és ott ült a parkolóba 2 cigány. Egyik se volt teljesen józan...valamelyik szólt a fiamnak (2 éves) ő meg odaszaladt és beszéltek neki valamit. Én szóltam neki h jöjjön vissza de nem engedték neki. Ezért odamentem és elakartam hozni utána felállt az egyik és hátba bszott. Én meg olyat adtam neki h leült és vérzett az orra. Erre kijön vmi biztonsági őr jól fejenbasz (még most is fáj) és engem kezd el cseszegetni. Nem voltam nagyon agresszív miután megtörtént fogtam a gyereket és indultam. Amúgy is jogos volt és az kezdte. Szerintetek?

29/F


2010. okt. 28. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őr egynapi fizetése is járna neked, mert te tettél rendet helyette...
2010. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
már ne is haragudj,de a biztonsági őr még téged ütött meg? és ezek után elszaladsz? mondtam h hülye vagy.már bocs.de ki kellett volna hivni a rendőrőket,nem elszaladni.
2010. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

ha a biztonsági ör magyar volt mélyen elszégyelheti magát

hogy a cigányokat védi és nem a magyart

amugy én is az elötem iro véleményét támogatom mért nem hivtad a rendörséget joban jártál volna

2010. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
jogosan tetted. de a bizt.őrnek is adhattál volna egy maflást.
2010. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Valaki írta h biztos félt tőlük. De ha félt is neki akkor is aza dolga. Útközbe kicsit hasba ütöttem azt az őrt de az nem volt nagy. Nem akartam balhét inkább eljöttem mert szerintem úgyse fogunk találkozni ha meg igen akkor jobban figyelek.
2010. okt. 28. 19:46
 16/16 anonim ***** válasza:

Mégis mit vártál a kérdéseddel?

Jó, hogy mindenki neked ad igazat.

2010. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!