Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Szerintem jogos volt

Figyelt kérdés

Ma amikor jöttünk haza a feleségemtől a kórházból megálltunk egy büfénél és ott ült a parkolóba 2 cigány. Egyik se volt teljesen józan...valamelyik szólt a fiamnak (2 éves) ő meg odaszaladt és beszéltek neki valamit. Én szóltam neki h jöjjön vissza de nem engedték neki. Ezért odamentem és elakartam hozni utána felállt az egyik és hátba bszott. Én meg olyat adtam neki h leült és vérzett az orra. Erre kijön vmi biztonsági őr jól fejenbasz (még most is fáj) és engem kezd el cseszegetni. Nem voltam nagyon agresszív miután megtörtént fogtam a gyereket és indultam. Amúgy is jogos volt és az kezdte. Szerintetek?

29/F


2010. okt. 28. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Húú. hát én nem vagyok az erőszak híve, de lehet ,hogy a helyedben a biztonsági őr is kapott volna egyet. Hova süllyed már ez a világ, hogy a biztonsági őr is a kétgyerekes apát üti meg? :(
2010. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek előtt verekedni nem szép. Nem ítélem el, mert valahol jogosnak találom. DE ott van, hogy a kisebbség szintjére nem süllyedek. Jobb őket kerülni, mert marhaságukat nehéz leküzdeni.
2010. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
akarom mondani kisgyerekes (nem kétgyerekes)
2010. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen jogos volt a viselkedésed -bár én nagyon nem csipem az erőszakot- de a helyedben kb ugynezt tettem volna,vagy durvábbat!
2010. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok,de ha a 2 éves fiamat nem engedték volna el bizony nő létemre ugrottam volna én is foggal.körömmel.A biztonsági őrt megha megütött volna simán feljelentettem volna,mert neki nem az a dolga,hogy verekedjen hanem hogy békét teremtsen..(már értem,hogy a legtöbb biztonsági őrt miért tekintik pihent agyúnak,tisztelet a kivételnek)
2010. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Anya lévén, vagy annak ellenére a másodikat a biztonsági őr kapta volna. Pedig nem vagyok agresszív, de besz@ri sem, ha a gyerekemről van szó.
2010. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
jó h a biztonsági őr a mocskokat védte, mert biztos félt tőlük... amúgy helyesen cselekedtél, ha az én gyerekemet nem engedték volna el, hát huuhh... szétvágtam volna őket, pedig utálom az erőszakot!
2010. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező én is nő vagyok nem vagyok az erőszak hive de az tutti hogy ezt én se hagytam volna annyiban .
2010. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a másik miért nem azzokal ált neki verekedni a biztonsági őr 2 féle verzio létezik mert félt tölük vagy azért mert közéjük tartozik eszem megáll apuka megvédi a gyerekét erre neki esnek azzok meg röhögnek a markukba.
2010. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

szétrugtam volna a bizt őr seggét..

milyen idioták dolgoznak ilyen munkakörökben.

2010. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!