Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legsötétebb,legdurvá...

Mi volt a legsötétebb,legdurvább családi titok amire rájöttél,megtudtál? Hogy jöttél rá vagy elmondása,ki mondta el?

Figyelt kérdés
máj. 2. 17:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%

Öregapám megcsalta nagymamámat, amikor az tartósan kórházban volt anyámmal szülés után, mert anyám ilyen beteges gyerek lett.


Aztán az a nő terhes lett, szülés után nagymamám elment meglátogatni a kórházba egy barátnőjével a gyereket, hogy öregapámé-e vagy se. Szerintük nem, de 100%-ban soha nem lett biztos. Nem is tudom anyám meg nagybátyám tudja-e ezt a szotrit, vagy csak engem avatott be nagymamám egy gyenge pillanatában.

máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Shora ***** válasza:
100%

Apám részéről a nagyapám apja (az az a dédnagyapám) megvette a feleségét,hogy kapjon a családi öröklésből...a dédnagymamám az egy házi cseléd volt konkrétan és vagy 10 évvel fiatalabb volt a dédnagyapámnál ...elég durva volt ez felnőttként megtudni apámtól D:


A másik az szintén apai ágról a dédnagymamámnál volt érdekes a sztori (ezt is már csak felnőttként tudtam meg): üknagymamámnak volt egy ikertestvére, akinek nem lehetett gyermeke és emiatt az én üknagymamám konkrétan odaadta neki a lányát (dédit),mert neki már volt bőven elég és ezzel a dédimnek jobb életet akart adni,mert az üknagymamám ikertestvére egy pénzesebb férfihez ment.Mondták hogy amikor a dédi is ezt megtudta sokáig úgy fogta fel hogy az anyjáéknak ő nem kellett :((

máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik dédapámat egy külföldi diplomata gázolta el, az ügyet eltussolták.
máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
94%
apám megsúgta egyszer, hogy rajtakapta nagyapámat a szomszédnénivel. ahogy nagyanyámat ismertem, így utólag már nem is csodálom a dolgot.
máj. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!