Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legsötétebb,legdurvá...

Mi volt a legsötétebb,legdurvább családi titok amire rájöttél,megtudtál? Hogy jöttél rá vagy elmondása,ki mondta el?

Figyelt kérdés
máj. 2. 17:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Apámról a halála után tudtam meg, hogy volt még egy gyereke.

Még az anyámmal való házassága előttről. Soha életében nem mondta el.

máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Katona Dius ***** válasza:
88%
9-es voltam. Még annyi jutott eszembe, bár ez nem az én családom, hanem férjemé. Pár éve derült ki, hogy anyósom prostituált volt, úgy ismerkedett meg apósommal. Sokáig azt adták be a férjemnek, meg a testvéreinek, hogy egy helyen dolgoztak és úgy ismerkedtek meg. Csak apósom egyszer kicsit jobban beivott a kelleténél és elkotyogta, hogy ő az egyik kuncsaft volt, de megtetszett neki "az a némber", aztán nőül kérte.
máj. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Nagyjából 15 éves lehettem amikor megtudtam, hogy volt 13 évvel idősebb testvérem. Azért csak múlt idő, mert egy autóbalesetben meghalt.

Szüleim szinte még gyerekek voltak amikor ő született és inkább örökbeadták.

Sosem gondoltam volna ezt, mert én mindig is jómódban éltem. Tehát nem ilyen borsodi szitu :D

máj. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Felnőttként végignéztem a szüleim válását. Aztán kiderült hogy apámnak szeretője van, egy velem egyidős fiú. Mai napig együtt vannak immáron 10+ éve.
máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%

Több is van:

-Anyu és a húga nem édestestvérek, a mamànak szeretője volt, és abból a kapcsolatból született,


- anyu, mama, tesóm kisemmiztek


- anyu azért vált el aputól, mert nem apu nem volt hajlandó lefeküdni vele


- engem màr nem akart az anyàm, ezt a dràga mama àrulta el, csak véletlen gyerek vagyok

máj. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Anyukámék részéről volt családi összejövetel, még tizenéves voltam én is, és az unokatesóim is. Elég nagy a család, tele volt a ház, ment a régi fotók nézegetézse, nosztalgiázások. Elkezdtem én is túrni a dobozokat, és találtam egy papírt (nem emlékszem a dokumentum hivatalos nevére), amiből megtudtam, hogy anyukámék nagybácsija (aki egyébként világ életében jóképű és kapós volt), pedofíliáért ült börtönben.

Hát ezt azért nem volt könnyű feldolgozni. Bár én nem ismertem az arcot. Mostmár azt mondom szerencsére.

máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Platypus ***** válasza:
100%
Inkább nevetséges, mint szörnyű, ellenben teljesen eltitkolták előlem a család egyik ágának a létezését. Az ok, hogy valamikor egy vén kujon 60 évesen újraházasodott egy fiatal nővel, és ez olyan szinten erkölcstelen volt az anyám szerint, hogy gondosan kihagyta még a családfákról is az egész vonalat. Van egy srác, aki egyidős velem, de amúgy a nagyapám unokatestvére vagy valami ilyesmi. Véletlenül találkoztam vele fiatal felnőttként. A családom cirkuszt csinált, nehogy tartsam vele a kapcsolatot.
máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném férje félre fúrt egy elmebeteg nővel. Ebből a kapcsolatból született egy gyerek akit az elmeroggyant nő nem tudott nevelni ezért nagynéném férje haza vitte a babát,kész tények elé állítva a családot. Vagy elfogadja a csecsemőt a nagynéném és neveli vagy a 3 saját gyerekkel fel is út,le is út,az az kiteszi őket a házból. Szàmomra itt nem kerek a történet de lényeg hogy a nagynéném ebbe majdnem belerokkant, majd összeszedte magát és azóta is együtt nevelik a gyereket, mintha semmi sem történt volna.
máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
Hát nekem az hogy amikor összejöttem a férjemmel, úgy tudtam 1 gyereke van. Utána nagytakarításközben, az előző házassági válási papírján láttam meg hogy 1 gyermeke van az előző feleségétől, plusz egy született házasságon kívül is. Kérdeztem róla, aztmondta szerelmes lett, megszületett a kisfia, és az akkor 21 éves lány közölte vele hogy kiköltöznek Kanadába, és akkor mondta hogy lemondott a gyermekről mert az akkori időben, csóró 23 éves fiúként nem volt jobb döntése. Aztmondta azóta sem látta élöben a fiát, közösségi oldalon csak. Nekem ez elég fájdalmas titok volt hogy nem mesélte el, de gondolom neki ez fájdalmas élethelyzet lehetett. Most 25 éves a fia. Azóta is kint él Kanadában.
máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamám megmérgezte a nagypapámat, miután megtudta, hogy molesztálta a szomszéd kislányt, mialatt ő terhes volt édesanyámmal.

A nagymamám mondta el, amikor húsz éves voltam (most vagyok huszonhárom) és rajtam kívül senki sem tud a dologról.

máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!