Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettetek volna az öcsémnek...

Vettetek volna az öcsémnek mégegy autót, ha részegen nekimegy a villanyoszlopnak és totálkárosra töri?

Figyelt kérdés

Azért kellett gyorsan ugyanolyan, nehogy a szomszédok észrevegyék. Azóta a réginek a csomagtartóját is megnyomatta. Előtte meg anyámat törte össze, benne ültem én is, az öv mentette meg az életemet. Másokba is belement már.


Egy elkényesztetett kis hülyegyerek. Én meg járjak busszal, meg gyalog, meg ahogy tudok.


ápr. 17. 12:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt az oldalt be kellene tiltani, annyira káros. Itt ne várj segítséget,mmegértést! Az ilyen trollokat bezzeg nem tiltják ki. Nem tudom, mi az unalmas, anno 10 éve használtam, sokkal jobb volt.


Másrészt, akinek tényleg az a boldogság, hogy itt trollkodhat, kiélheti a rodszindulatát, nem tudok mit mondani.

ápr. 18. 16:44
 12/17 A kérdező kommentje:
Neked meg minek.m de aki meg 2 autót totálkárosra tört, meg másokat is, részegen vezet, annak kell.
ápr. 20. 12:45
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Részegen vezetett többször is, több kárt is okozott, de még mindig van jogsija? Érdekes..a rendőrség olyan szépen elvenné a jogosítványt ilyen esetben, hogy csak úgy fütyül!
ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az egyik totáalkár a faluban volt, traktorral kihúzatták, apám elvitte a roncsot, nem kellett rendőr.


Soha nem igazoltatták. Másiknál ugyancsak vidéken villanyoszlopnak ment. Eljött, elvitték a roncsot, apám.bejelentette az önkormányzaatnak. Parkolókban letarolt autókat meg állta a biztosító, nem kellett rendőr.


Az ilyennek mindig szerencséje van. Én nem hívtam rá, megöltek volna érte itthon...

ápr. 20. 13:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Szuleid penze az o dolguk. Majd ha lesz kereseted arra koltod amire szeretned
ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Ilyen trollokat" - úgy érted, TÉGED? Igen, nem ártana.
ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14-es, hiába erőlteted, meg kamuzol tovább.
ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!