Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek, hogyan, miben halt meg...

Kinek, hogyan, miben halt meg a párja vagy férje/felesége?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2010. okt. 26. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
ezt én se írtam volna így ki
2010. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Ne haragudj, de mi közöd hozzá? :( Jó hogy anonim oldal, de szerintem nem erkölcsös ilyet kérdezni...
2010. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Elsőre kicsit tényleg morbid kérdés,de nem kötelező válaszolni.ha vki le akarja írni,az leírja,ha nem,nem.Ennyi.
2010. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
gyomorrákban.
2010. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
hála az égnek még él a párom de én tutti meghalok az ilyen kérdésektől, és ő hogy mit fog írni hogy miben halok meg...hááát
2010. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, mi ebben a morbid. Egy kérdés, és kész. Az élet ilyen, néha meghalunk.

Nekem még él a párom, de gond nélkül leírnám, hogy miben és mennyi idősen halt meg. Nem érzem morbidnak.

Aki meg nem akar, ne válaszoljon, de eddig csak egy válasz jött a kérdésre.

Nem chetszoba...

2010. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
29 évesen rákban. A második 59 évesen szívinfarktusban.
2010. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés tényleg morbid, de aki nem akar nem válaszol!Senki nincs arra kényszerítve, hogy válaszoljon!!!Azért mert az oldal teljesen anonim nem kell egyből "fikázni" a másikat.

Nem tudhatod, hogy a Kérdező miért tette fel a kérdést. Ne adja Isten, de bárkinek bármi gondja lenne, és itt tanácsot kérne, és egyből beszólásokat kapna senki nem örülne neki.

Kedves Kérdező, ha leírod, hogy miért írtad meg a kérdést, akkor szerintem nem kapsz ennyi "leszóló" választ.

2010. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Tizenhárom évvel ezelőtt -épp ma- 49 évesen veseelégtelenségben.
2010. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Morbid a kérdés, csak mert halált kérdeznek benne? Ó istenem... Az életet még senki nem élte túl.

Az én párom még él. Bár sokszor gondolok rá, hogy "megölöm" - persze soha nem komolyan gondolom, és biztos, hogy rossz lenne, ha már nem lenne itt. De az élet ilyen, a halállal meg kell barátkozni, mert amúgy ellenségként fog eljönni. De az biztos, hogy mindenképp eljön...

2010. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!