Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy fontos...

Mit csináljak, hogy fontos legyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék fontos ember lenni, olyan aki segít másokon és ezért mindenki szereti. Nagyon jó lenne, ha sokan szeretnének. Ez minden vágyam. Felnőtt koromban 100% hogy orvos leszek,(pont ezért)és meg fogom tudni csinálni mert nagyon jól tanulok, de az még elég messze van mert csak 10.-be járok. Addig is mit csináljak, hogy fontos ember legyek?
2010. okt. 26. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem a népszerűségért tesz jót az ember. Ha meg akarod kedvelni magad, kérj apró szívességeket.
2010. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Azzal Én is egyetértek, hogy Te már most is fontos vagy sok embernek.

Ha másokon akarsz segíteni, akkor a vöröskeresztnél, máltai szeretet szolgálatnál és hasonló helyeken érdeklödj, mert az önkénteseknek mindig örülnek, pláne hogy jön a hideg.

Én Németországból járok haza és ételosztásokat, adományosztásokat szervezek saját költségre és egy itteni alapítvány segítségével, mégsem tudják ki vagyok és csak azok szeretnek, úgy mondom inkább hálásak, akiknek önzetlenül adok valamit. Legutóbb a TV2-töl szerettek volna egy müsort készíteni Velem a naplóba, de nem vállaltam, mert nem ezért teszem, pedig biztos több ember szeretne akkor.

2010. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!