Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagy probléma,...

Szerintetek is nagy probléma, hogy mindenbe beleszolók? Megjegyzem ezt a legjobb szándékkal.

Figyelt kérdés
.
2010. okt. 26. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Senki sem kíváncsi a kéretlen tanácsokra. Ha kérik a véleményed valamiről, őszintén mondd el, de egyébként inkább ne oszd azt észt másoknak.
2010. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 26. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú,bizony az!Hosszú távon nagyon idegesítő,ha valaki mindenbe de mindenbe beleüti az orrát,még ha jószándék vezérli is.

Észre kell venned,hogy hol van a határ,mert így megkeseríted az életét.


Náunk az anyósom ilyen típusú ember,éppen ezért nem zökkenőmentes vele a kapcsolatunk! A fiai és a másik menye is tisztában van ezzel,sokszor kértük,hogy adjon nagyobb önállóságot,szabadságot...de nem képes rá.Sajnálom,mert egyébként valóban kedves ember.

2010. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom Én is, hogy nem kellene osztani az észt,de sajnos nehezen tudom megálni, hogy ne szóljak bele.Legfőképp,amikor látom, hogy nem jó, amit tesznek.Sokszor van, hogy lehurrognak, de utólag bevallják, hogy hallgatni kellett volna Rám.
2010. okt. 26. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

"Hallgatni kellett volna Rám."


Mitől vagy te nagybetű, öreglány? Ezek után nem meglepő, hogy minden szembejövőnek osztod az eszet!


A legjobb szándékkal adok neked tanácsot - azt, amit az összes ismerősöd legszívesebben az arcodba ordítana:


FOGD MÁR BE!

2010. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj bele mindenbe. Ha szerető közösségben vagy akkor közöld a véleményed. Egyébként csak akkor beszélj ha kérdeznek.
2010. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a nagybetű véletlen volt.
2010. okt. 26. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De miért gondolod,hogy az a jó,amit TE tanácsolsz,amit TE gondolsz,ami a TE véleményed?Ez önzőség.


Ha ezidáig nem romlott meg a kapcsolatod az érintett személyekkel,majd megromlik az állandó kotnyeleskedésed miatt.


Tapasztalat,mert a párom anyukájának puszta látványa is feldühít.Miért?Mert ő is mindig mindenben "segíteni" akart és az őrületbe kerget már ezzel.Évek óta.


Változtass ezen,csak akarni kell.

2010. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolom.Megfogom próbálni.
2010. okt. 26. 13:25
 10/11 nagyviri ***** válasza:
100%

Elég idegesítő szokás. Nekem van egy kolléganőm, Ő ilyen, azzal megspékelve, hogy általában csak egy két szót hall a beszélgetésből, és úgy szól bele. Mondani sem kell, mekkora baromságot mond általában...

Tegyél féket a nyelvedre, mert hamar ki fognak utálni minden közösségből, és a családban sem fogsz nagy népszerűségnek örvendeni.

2010. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!