Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm most rám...

A legjobb barátnőm most rám szólt, hogy én mindig csak a pasikról tudok beszélni és ő ezt már unja! Ez most egy 21 éves lánynál ekkora probléma?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk, főiskolán csoporttársam és elég sokat beszélünk, minden nap. Tény és való, hogy bármiről is kezdek el beszélni, a végén valahogy mindig valamelyik pasinál kötök ki. Dehát most vagyok fiatal, most kell élnem, most kell keresnem a nagy Őt, most érzem azt, hogy szerelembe tudnék esni! Szerintem ez az én koromban természetes. Persze megértem őt is és megpróbáltam visszafogni magam, de akkor döbbentem rá, hogy milyen nehéz...hiszen annyi mindent tudnék mondani! :)

21/L


2010. szept. 6. 23:47
 1/10 anonim válasza:
Szegény barátnőd!
2010. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ekkora. igaza van a barátnődnek. dögunalmas lehetsz, ha semmi másról nem tudsz beszélni, csak erről. mondom úgy, h én is lány
2010. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is unnám, ha csak arról lehetne veled beszélni vagy mindig az lenne a téma vége...
2010. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát van nem egy nő aki nem bírja tulságosan a férfiakat bizony. Én fiú vagyok és nagykanállal eszem a csajokat, nincs olyan férfi aki egy kicsit is elgondolkodtatna, sőt én még azt se tudnám elképzelni hogy bírkózó legyek kitörne a frász hogy egy izzadt férfit gyömöszöljek.
2010. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

- Neked mi a véleményed a Globális Felmelegedésről?

- Az még hagyján, de hogy a Tom Cruisenak mekkora dákója van!

2010. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hátha tényleg nincs más témád, és te erre még büszke is vagy... háááááát... nem, ez nem természetes a te korodban-én is 21 vagyok, és én is szoktam pasikról beszélni, de nehogy már az legyen a normális, hogy vki csak és kizárólag róluk tud beszélni. Sztem nemcsak őt, az emberek nagy részét untatnád...
2010. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az még ok,, de


- olyan szomorú vagyok, meghalt a nagymám

-ah, szegénykém, én akkor voltam nagyon szarul, amikor Gábor összejött velem, rá két napra meg mással csókolózott, de már nem érddekel, hallod, ennek a Balázsnak milyen szép szemei vannak, teljesen elveszek bennük

-hö?

2010. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jajjj de jókat nevettem, köszi!!! :D

Amúgy nem az van, hogy csak a pasikról tudok beszélni...most például nem jut más eszembe, de nem csak róluk tudok! :D Poén! xD

Öhmmm... jó, oké, felfogtam, visszafogom magam!

2010. szept. 7. 00:41
 9/10 anonim ***** válasza:
:D
2010. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is nagyon sokat szoktunk pasikról beszélgetni DE ezen kívül van még rengeteg más témánk is. Otthoni dolgok, suli, mindennapok stb..


Én sem csípem azokat a "barátnőimet" akik naphosszat beszélnek életük szerelméről..


L/18

2010. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!