Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy féltéken...

Mit lehet kezdeni egy féltékeny anyával?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm 23 éves. Kicsit szerény a srác, ezért még nem volt olyan sok barátnője.

Amikor már fél éve együtt volt egy lánnyal, nagy lépésre szánta el magát. Azt szerette volna, ha mi is megismerjük barátnőjét, ezért őt is elhozta a nagy családi ebédre.

Az összejövetelen döbbenten figyeltem a keresztanyám viselkedését. Egész délután egy árva szót sem szólt a lányhoz, folyamatosan pofákat vágott rá, látványosan unatkozott, stb. Sőt mikor már alkalom lett volna rá, hogy egy pár szót váltsanak akkor meg direkt elkezdett beszélgetni egy másik emberrel (akit amúgy tökre utál).

Nem értem miért kell keresztanyámnak miden lányt fúrnia, miért nem örül a fia boldogságnak?


2010. okt. 26. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenek az anyák,főleg a fiús anyukák,mert a nők alapból féltékenyebbek, még a fiaikra is.Mert akkor érzi h. ő mint nő már nem olyan fontos.AMúgy az én párom anyukája rosszabb, ő állandóan oltogat és mindig veszol vmi sértőt amikor ott vagyok.
2010. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én anyósom néha hozzám se szól,ha éppen úgy gondolja hogy meg kell sértődnie valami hülyeségen.Iszonyat féltékeny és egyre jobban mert látja hogy már jó pár éve együtt vagyunk és akár lehet is ebből valami.Saját tapasztalatból mondom semmit nem lehet vele kezdeni mert akármi lesz nem fog ezen változtatni.Max ha a pár összeköltözik tőle külön stb.
2010. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb a fiú megunja és veszi kalapját és ré se néz a kedves mamára többet,az ilyen anyukáknak nincs nemi életük pocsék polcsolya házasságban élnek,és mérhetetlenül irigyek a gyerekük boldogságaira sikereire,saját tapasztalat...
2010. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a legjobb taktika: minél bunkóbb,annál kedvesebbnek kell leni vele. ha bszól,meg sem hallani.

nekem sok iylen van anyóssal, volt h írt egy levelet,én meg ahelyett h belementem volna a vitába ennyit írtam: örülök h ezt is megbeszéltük :)


na ezzel nem tudott mit kezdeni.


nem szabad felvenni a kesztyűt,amig csak a lányt piszkálja. én is csak akkor léptem a mikor már a férjemet és a gyerekeket is belekeverte. na akkor aztán volt nemulass!!! :)

2010. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!