Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össsmerkedek. Ráadásul francia...

Össsmerkedek. Ráadásul francia pasival. Mi a véleményetek a franciákkal kapcsolatban? 26 L

Figyelt kérdés
Erre kíváncsi vagyok...
2010. okt. 24. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Van alkalmam ismerni pár francia embert.Egytől egyik gőgösek,arrogánsak..Mind azt hiszi,hogy Franciaország a világ közepe,és csak ők a tökéletesek..Kiábrándítóak nagyom..
2010. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Erdekes, mindenki ezt mondja, mint a felso.En voltam mar Parizsban, gyonyoru hely, es az emberek is tok kedvesek voltak kivetel nelkul.De lehet, h csak nekem volt mazlim:-) Nekem nagyon pozitiv elmenyeim voltak veluk kapcsolatban.Es szivesen bevallalnek egy francia pasit:-)
2010. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
De piszok gyorsan lepontoztatok!
2010. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Ne busulj, majd jonnek masok is, akik nem csipik franciakat:-)
2010. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Tipikus ronda ábrázatuk van, főleg a férfiaknak.
2010. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En itt elek Fr.o.ban, szerintem nem gögösebbek es nagy kepübbek, mint egyik masik fiatalember otthon! Allitolag a parizsiak magasabban hordjak az orrukat, ezt nem tudom. De alapbol a franciaknak masabb a mentalitasuk, mint a magyaroknak! Kedvesebbek, segitökeszebbek. Most ezzel nem akarok egy magyart se megbantani, de teny hogy az otthoni anyagias versengesek, mar sok ember agyara ment! Es ezzel együtt, elfelejtenek emberek maradni! Akinek nem inge....

2010. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!