Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg az...

Hogyan szüntessem meg az anyám iránt érzett haragomat?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leírni az életemet, és miért haragszom rá, de jópár felelőtlen döntését és gyermekes viselkedését nem tudom elfelejteni. 21 éves lány vagyok, szeretem és tisztelem a szüleimet, de folyton bennem van a harag is irántuk, és ez főleg az anyukámmal való kapcsolatomban zavar, mert vele "jóban" vagyok. Azt nem tehetem meg, hogy elmondom neki, amit gondolok, ezek olyan dolgok, amiktől örökre megromlana a viszonyunk, azt pedig nem akarom, javítani szeretnék rajta. Írjam le az érzéseimet vagy milyen tanácsot tudtok adni?
2010. okt. 24. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd fel egy papírra az összes dolgot, ami miatt haragszol anyukádra, utána pedig dobd ki. Ha valamit el akarunk felejteni akkor hasznos, hogy így fizikailag is tegyünk valamit. Be fog válni :)
2010. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, amikor majd a halálos ágyánál fogsz állni és éppen elköszöntök egymástól.
2010. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az őszinteségtől megromlik a kapcsolat, úgysem kár érte.
2010. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nagyviri ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Nekünk is volt az anyukámmal egy törés az életünkben, amit megbocsájtottam ugyan de nem tudom elfelejteni. Próbálj te is megbocsájtani neki, ha van olyan barátnőd, barátod az életedben, akinek el mered mondani a történteket, lehet, hogy segít kicsit az anyukád szempontjából is meglátni a dolgokat. Nekem is ez segített abban, hogy megbocsájtsam az akkor történteket. Ma is fáj, ha rágondolok, de mindig eszembe jut az is, hogy akkor miért úgy állt a dolgokhoz, ahogyan tette. Azóta jobb lett a kapcsolatunk.
2010. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nekem bejött

2010. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
22:17! A Hellingert ne ajánld, mert gonosz erők vannak mögötte, sokak életét tönkretette már hosszú távon! Vigyázzatok vele, el kell kerülni messzire!!!!!!!!!!!
2010. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, kedves utolsó. Minden pszichiáter azzal fogja kezdeni, hogy megpróbálja feltárni a "családi tudattalannak" nevezett örökölt mém (kulturális gén) készletet.


Szerintem hasznos tanácsok, amiket az előttem szólók javasoltak.

2010. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!