Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa vs. "udvarló". Mit tehetnék?

Apa vs. "udvarló". Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, eddig nem "fiúztam" de most nagyon tetszik egy srác, és ez kölcsönös. Az a baj, hogy félig dél-amerikai a fiú, és nem tökéletesen fehér a bőrszíne.:D Apa 2x látta, és most nagyon ellenzi a kapcsolatunkat, teljesen el van kenődve, hogy miért nem tudok egy normális magyar fiút választani:S szerinte igénytelen, meg itt a környéken senkinek nem tudnám megmagyarázni, hogy egy utolsó cigánygyerek... Lehet, hogy csak a "féltékenység" szól belőle, hogy az egyetlen pici lánya ilyenekre vetemedik, de nekem ez nagyon rossz érzés. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy értelmes, okos, jóindulatú a srác??? :(
2010. okt. 24. 17:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért kell külföldi férfi ,mert azok tisztelik a nőket,mig a magyar pasik csak lábtörlőnek,cselédnek,szexuális segédeszköznek használják a nőket.Sokat járok külföldre és megdöbbentő különbség van a külföldi pasik a nőkhöz való hózzáálásában.Több barátnőm is külföldit választott,és igazat adok nekik...Legalább nőként vannak kezelve,nem háztartási robotként,és szexpartnerként...
2010. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én nem akartam külföldit választani, ez csak úgy jött.:) Akkor ezek szerint egy idő után csillapulnak a kedélyek? Nem sok tapasztalatom van e téren:)
2010. okt. 24. 18:17
 13/26 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart....
2010. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én azért megértem apukádat. Viszont, ha tényleg normális a srác, akkor el fogja fogadni idővel. Csak tényleg, nektek kell észen lenni, ne dacoskodjatok, meg ne provokáljátok semmivel, csak normálisan, és nem lesz gond, meg fog békélni.
2010. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
37%

NEM értem mi késztet benneteket arra hogy ilyenekkel járjatok/házasodjatok. Nem tudom ki írta, de nem fogja nekem senki beadni azt a dumát hogy pl az iraki meg hasonló népüeknél nem szexpartnerként vannak kezelve a nők amikor már 5 évesen erre készítik fel őket.

Zsidóknál a mai napig már 5 évesen eladják a kislányokat. Azok mennyire nők?


Kérdező, tudom hogy a tied dél amerikai, de szerintem az se sokkal jobb.

2010. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak irak,meg izrael a külföld,amúgy ne hogy te dönts el hogy kivel járhatunk házasodhatunk,attól hogy te rassziszta előitéletes beskatúlyázó sztereotípiákat szajkozó vagy,mások nem azok...Amúgy van magyarba is normális csak ritka ,de mindenki döntse el h kivel akar élni...Amúgy ez a magyarság védelme agyamra megy miután felmenőink között is vannak küföldiek,mind egy tőről szakadtunk,csak ezt ti elfelejtitek nagy magyarságotokban,és sajnos amit igy hirdetni kell az már régen gyanús.Nekem sosem kellett vernem a mellem,hogy magyar vagyok...Az magyar aki annak érzi magát...
2010. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Utolsónak, totálisan iagaz van.
2010. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Látom, lassan az a kérdés is aktuális lesz, hogy hogyan szeressek ki nem magyar embertársamból, mert nem helyénvaló. Nem így terveztem...
2010. okt. 24. 19:34
 19/26 anonim ***** válasza:

Próbáld apukádnak elmagyarázni, hogy nem valószinű, hogy az első pasi, akivel jársz, mindjárt az utolsó is lesz és ő lesz a férjed... Járnátok, ennyi.

Szerintem ha ezt belátja, már nyert ügyed van. Mondd neki, legyen felnőtt, ne gyerekeskedjen. Nagylány vagy, lássa be. Éreztesd, hogy megérted, hirtelen jött neki, hogy már ekkora vagy, de hát ez a dolgok természetes rendje. Minél felnőttesebben tudsz vele beszélni, annál jobban megérti majd.

2010. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Látom, lassan az a kérdés is aktuális lesz, hogy hogyan szeressek ki nem magyar embertársamból, mert nem helyénvaló. Nem így terveztem...

Nehogy kiszeress belőle,mert a szerelem szeretet nem bőrszintől származástól vallástól függ,és helyén való szeretni.

De ha te pár hozzászoló miatt kiszeretnél belőle ne is akarj tartós kapcsolatot mert nagyon befolyásolható vagy még...

2010. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!