Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa vs. "udvarló". Mit tehetnék?

Apa vs. "udvarló". Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, eddig nem "fiúztam" de most nagyon tetszik egy srác, és ez kölcsönös. Az a baj, hogy félig dél-amerikai a fiú, és nem tökéletesen fehér a bőrszíne.:D Apa 2x látta, és most nagyon ellenzi a kapcsolatunkat, teljesen el van kenődve, hogy miért nem tudok egy normális magyar fiút választani:S szerinte igénytelen, meg itt a környéken senkinek nem tudnám megmagyarázni, hogy egy utolsó cigánygyerek... Lehet, hogy csak a "féltékenység" szól belőle, hogy az egyetlen pici lánya ilyenekre vetemedik, de nekem ez nagyon rossz érzés. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy értelmes, okos, jóindulatú a srác??? :(
2010. okt. 24. 17:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meggyőzni mást nem tudsz tenni.

Ha látja hogy a fiú szeret, tisztel megbecsül akkor minden jó lesz, talán.

2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne lázadj ellene. Igaza volt az elsőnek, ha látja, hogy szeretitek egymást, akkor "megbékél". És próbálj meg felnőtt módjára viselkedni, ne hisztizz, mint egy kisgyerek, mert akkor abból majd látja, hogy tényleg komolyan gondolod. :) Sok sikert. :)
2010. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Először is próbáld megértetni apukáddal, hogy ha valaki dél amerikai azt nem hívják cigánynak.

Másodszor, én a helyedben elmondanám neki ahogyan nekünk leírtad. ha nem hallgat meg, akkor magára vessen, úgyse fogod tudni neki elmagyarázni, hogy miért szereted. Sajnos nem hiszem el, hogy faji kérdést csinál belőle. De azért ismételten a fejébe verném, hgy Dél amerika nem cigány.

Remélem sikerülni fog, de ne hagyjad magad befolyásolni.

2010. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy koleganőm lányának nemrég volt az esküvője.A lány férje nigériai.ÉS?

Az én lányom barátjateljesen (hogy így mondjam)fehérbőrű, az apja mégis csak megjegyzéseket tud rá tenni.

Sajnos.

Ilyenek a buta emberek.(már bocs)

2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent apuci orrára kötni...
2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Basszus...

Én igazat adok apádnak valamilyen szinten. Mért kell külföldi pasikkal járni/megházasodni és gyereket csinálni? Nem elég jók a magyarok? Ha MAGYARNAK születtél legyél is MAGYAR!!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj utolsó válaszoló, de attól miért ne maradna magyar??? És akkor mi van, ha egy másik állampolgárságúval házasodik valaki???? Vagy csak járnak?? Hol élsz?

Ne is hallgass rá kérdező!

2010. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nem cigány, csak mivel úgy néz ki (szerintem abszolút nem, de inkább nem vitatkozom) a "közvéleménytől" fél. Szomszéd csajnak volt egy cigány barátja, és ezen csámcsogott fél falu. (Erre szinte nincsenek is kisebbségiek) Értem, hogy félt, de szerintem ez nem olyan nagy tragédia, mint amilyennek felfogja...
2010. okt. 24. 18:12
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyébként magyar állampolgárságú, magyarnak vallja magát, csak a bőrén meg picit az arcán látszódik, hogy félig nem magyar.
2010. okt. 24. 18:14
 10/26 anonim ***** válasza:

Óóó, mit nem adnék érte, ha nekem dél-amerikai udvarlóm lenne! :D

Az eddigiek jól leírták, ha apukád látja, hogy szeret téged a fiú, akkor úgyis megbékél majd.

2010. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!