Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ok az öngyilkosságra?

Ok az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Apukám meghalt még 8 éves koromban, anyukám már idős nagyszüleim már csak 2 -en vannak (Anyaiágon a nagymamám apai ágon a nagypapám) élnek.


Én nemszeretném elveszteni őket pedíg sajnos már nemsok kell

Keresztszüleim nemszeretnek (apám végett) !Nemis Fognak!



És nincs más a családban!


Én meg még csak 15 éves vagyok és fiú, nemtudnék mitkezdeni, én tönkremennék, sőt hogy most még anyukám is betegeskedik!


Kéne nekem ez az élet?


2010. okt. 24. 00:39
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én pl. csúnya vagyok, és így képtelen vagyok élni!

A társadalom minden szegletében folyton a szépség

csap pofán és ebből már elegem van, így azt fontolgatom,

ha már úgyse kellek senkinek, akkor miért éljek tovább?!

2011. jún. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Én megtaláltam a heyem, nem foglak téritgetni, mert nem a hitben találtam meg, hanem abban amit szeretek.


Figyelj, a csunyasággal nem kell törődni, pl.: eistein sem volt jóképű, mégis nagyon sok dolgot neki köszönhetünk.


Ottvan még pl a facebook alapítója Mark Zuckerberg, ő se szép, és mégis emberek százait hozta össze a facebook -kal.


Igazából az életben mindenkinek megvan a párja, nincs olyan akinek ne lenne meg, csak keresni kell.


Remélem segítettem, és azt is remélem olvasod :)

2011. jún. 13. 18:37
 13/14 anonim válasza:

Szia!


Tudod, egy olyan ajándék van a te birtokodban, amire vigyáznod kell, ez az ajándék nem más mint önmagad.

Az életben sok sok olyan dolog van, amiben neked helyt kell állnod! 15 éves vagy, az életnek szüksége van rád! Sajnos, az édesanyád betegeskedik, SZÁMÍT RÁD! Gondolkodtál valaha azon, hogy ha ő ezt megtudná, hogy neked mik járnak a fejedben, hogy esne neki? Ő azért hozott a világra, mert szeretett volna téged! Szeretné, ha boldogságban élnéd le az életedet! Rengeteg csodás dolog vár rád az életben! Mindenki maga alakítja az életét! Élvezd minden pillanatát! Rengeteg emberre számíthatsz, alakítsd az életed, legyen szép családod, gyermeked, feleséged, munkád! Ennél csodálatosabb dolog nincsen! Oly sokan vagyunk ebben a világban, annyi szörnyűség történik, te legyél erős mindig! És mutasd meg a világnak, hogy mire is vagy te képes! Használj ki minden pillanatot, és akik körülötted vannak, lássák rajtad, hogy boldog vagy, és hidd el gyönyörű életed lesz!

Próbálj meg úgy élni, hogy ott ahol vagy, ne vegyenek észre, de ha nem vagy ott hiányozzál nekik!:)

Kívánok neked sok sok boldogságot! Fel a fejjel!

2011. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Te életed a Te döntésed! Ha úgy érzed meg kell tenned akkor tedd meg! Senkinek semmi köze hozzá még a szeretteidnek se mert nem az Ő életük! Viszont azért gondold át nagyon jól!
2011. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!