Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ok az öngyilkosságra?

Ok az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Apukám meghalt még 8 éves koromban, anyukám már idős nagyszüleim már csak 2 -en vannak (Anyaiágon a nagymamám apai ágon a nagypapám) élnek.


Én nemszeretném elveszteni őket pedíg sajnos már nemsok kell

Keresztszüleim nemszeretnek (apám végett) !Nemis Fognak!



És nincs más a családban!


Én meg még csak 15 éves vagyok és fiú, nemtudnék mitkezdeni, én tönkremennék, sőt hogy most még anyukám is betegeskedik!


Kéne nekem ez az élet?


2010. okt. 24. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Muterod idős? hány éves?

Biztos nincs több 40nél. de ha úgyérzed h nem bírnád. tedd meg.

Viszont én nem okoznék nekik bánatot azzal h még én is kinyírom magam.

18/F

2010. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
40 nél? 60 éves már!
2010. okt. 24. 00:51
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Muterod is fail. jóhogynem 60évesen szült.

Erről csak is ő tehet. én megkérdezném a helyedben mi a fenének szült meg ha nem fiatal már? H fájjon neked az ha elveszted?

2010. okt. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
A 60 fiatal még 20-30 évet még simán megélhet, anyúm 62 és még dolgozik.
2010. okt. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért is lenne ok öngyilkosságra? Ilyen felfogással minden 2. ember öngyilkos lenne ebben a pillanatban.

A nagyszüleim vagy 15 éve meghaltak, nem igazán emlékszem rájuk. A kereszt szüleimmel nem tartom a kapcsolatot. És már csak anyukám él. Eszembe nem jutott még, hogy ezért öngyilkos legyek. Lassan nagykorú leszel, kezd el élni a saját életed.

2010. okt. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem ok az öngyilkosságra. Az emberek nagy része eltemeti a nagyszüleit, aztán a szüleit is. Ez a jobbik eset, hiszen ha egy szülő temeti a gyerekeit, az rosszabb.


Anyukád meg simán elélhet még 15-20 évet, egy kis szerencsével többet is.

2010. okt. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó hogy élve el nem temeted őket!! Fel a fejjel, nehogy már eldobd a fiatal életed, mert most úgy gondolod! Ne félj, nem fognak mind meghalni, lassan felnősz, nem lesz rájuk úgymond "szükséged", éled majd a saját életedet. Lesz barátnőd, ömálló család, most kamasz vagy, hülyeségeken agyalsz. Inkább bulizz, haverkodj, tanulj, úgyis hipp hopp elrepül ez a pár év és felnősz!
2010. okt. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem az a kérdés hogy anyukád mennyi idős, vele is történhet a korától független bármi tragédia. Ha félsz hogy egyedül maradsz, akkor próbáld magad előre felkészíteni a rossz dolgokra. Menj el dolgozni lesz pénzed, attól már maga biztosabb leszel. tegyél félre.Meg a munkával megerősítheted magad. 15éves kortól már vállalhatsz munkát. És anyukáddal beszéld meg hogy mitől félsz. és nem lesz para. Semmiképp nem ok rá, nem is biztos hogy bekövetkezik a legrosszabb, de ha mégis akkor is túléled.:)
2010. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem most halt meg anyum 15 éves vagyok .. és ő is öreg volt szóval ne csinálj semmi hülyeséget szeresd és légy vele amig ő is veled van
2010. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek!
2010. nov. 4. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!