Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is megfáradt már a...

Másnak is megfáradt már a kapcsolata 10-12 év együtt töltött idő után?

Figyelt kérdés
12 éve ismerem a férjem, és 10 éve vagyunk házasok, van egy 3 éves fiunk, de egyszerűen olyan unalmas és lapos lett a kapcsolatunk a mióta meg van a gyerkőc, hogy el sem hiszem.Belefáradtunk az építkezésbe, a hétköznapokba.Pénzünk nincsen elmenni valahová, mert akkor soha nem költözünk be az új házunkba.Évek óta ugyanabba a ruhába cipőbe járok, és semmi új nem történik az életemben.Unalmas hétköznapok,egyhangú hétvégék, férjem nem veszi ki a részét a gyereknevelésből, inkább a munkába menekül.Mit csináljak?Hogy dobjam fel a kapcsolaunkat, ha egyáltalán van mit feldobni még?Ti is jártatok már hasonló cipőben?
2010. okt. 23. 16:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom a gyerek-kérdést, ahogy leírtad, semmiképp nem szülnék még egyet a helyedben. Nem mondom, hogy válj el, de ne kerülj kiszolgáltatott helyzetbe. Itt nem Neked kellene változnod, hanem neki. Menj csak szépen vissza dolgozni, majd meglátod mi változik otthon, de szerintem nagyon semmi. Ugyanis nem az a baj, hogy Te nem dolgozol (munkahelyen), hanem az, hogy ő csak a saját jogaival van tisztában.
2010. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekünk is elfáradt a kapcsolatunk 12 évig voltunk együtt most egy hónapja lelépett egy 20 éves kis cafkával...

Nekünk ugyan gyerekünk nincs de így is szörnyű a cuccait nem viszi el renszeressen bszélünk majdnem minden nap csak mikor a nőcskéjével otthon van akkor nem hív fel.

Én várom őt vissza mert még szeretem.

Egyébként ő is inkább dolgozott mint itthon volt aztán kiderült, h inkább nőzött.

Elszakadni biztos nehéz...

Bocsánat ha eltereltem a témát!

2010. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én 16 éve vagyok férjnél, de nálunk nyoma sincsen az ellaposodásnak.Pedig kölyök korunkban jöttünk össze, Ő 20 volt, én 18 éves.Van egy fiunk nekünk is, de arra mindig figyeltünk, hogy egymással eleget törődjünk.

Rögtön az első jeleknél kell változtatni, mert amikor ennyire elfajulnak a dolgok, akkor szerintem már nagyon nehéz.Semmi esetre sem szülnék még egy gyermeket egy ilyen kapcsolatba, és nem csak az érzelmek miatt, hanem ha te évek óta ugyanabban a cipőben, ruhában jársz akkor hogyan tudnátok még egy gyereket bevállalni?

2010. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2010. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én megnéztem ezt a videót, szerintem ez nem minden társfüggésre igaz. én is társfüggő vagyok, a mindenem a férjem. de ettől ő erősebb lesz, semmiben nem korlátozzuk egymást. nem szívom, hanem adom neki az energiát. nem tudnék élni nélküle, sosem tudtam, amióta ismerem (6 év). függhetünk úgy is érzelmileg a másiktól, hogy őt nem bántjuk, hanem segítjük. nem tudom ezt jobban elmagyarázni. nincs igaza 100%ban a videónak.
2010. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A video szerintem csak azokra az esetekre, azaz parkapcsolatokra vonatkozik, ahol az egyik v. mindket fel "rosszul"erzi magat es legszivesebben lelepne de meg sincs hozza batorsaga.

A video kuldoje!

2010. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szia, mi 8 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, és vagy egy 9 hónapos babánk. A mi kapcsolatunk két éve kezdett megromlani, a gyerek is véletlenül jött össze. Én imádom ugyan, de ez be is tette a kaput a kapcsolatunknak. De az enyém még nagyon pici ahhoz, hogy vissza menjek dolgozni.

Nálunk is hasonló a helyzet: nincs pénz, nincs öröm, nincs szex.

A múltkor kitalálta, hogy lehetne még egy gyerekünk. Én is szeretek anya lenni, de elküldtem a francba. Nem akarok kiszolgáltatott lenni senkinek, pláne olyasvalakinek, aki nem is szeret igazán, vagy legalábbis un, mint nőt.


Ha érdekel a tanácsom: NE szülj neki! Menj vissza dolgozni, beszélgess emberekkel, barátkozz, legye életed. Szülni csak akkor szabad, ha jó alapokon áll a házasságotok és mindketten valóban gyereket akartok, nem egy elképzelt megoldást,ami valójában újabb problémákhoz vezet.

2010. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Figyelj csak. emlékszel még a házastársi eskű szövegére, vagy csak a csokorra?


...jóban-rosszban együtt, míg a halál...


Na ez most a rossz.

2010. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért a házassági esküben valami olyan is van, hogy szeretem, tisztelem, segítem, olyan pedig nincs, hogy megrágom, kiköpöm, aztán várja csak, hogy majd nem lesz rossz. :)
2010. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!