Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ezek után? Édesanyámma...

Mi lesz ezek után? Édesanyámmal rondán összevesztünk.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

Ma anyukám nem normális, csúnyán beszél velem, veszekedik.Egyszerűen estére kihozott a sodromból.

Először is, hazajött rend volt, meleg volt.És elkezdett velem veszekedni.Meglátszik nem volt itthon, most kapkodhat mire apu hazaér.

Én csak lenyeltem.

Azt mondta hogy egy kis köcsög k*rva ne pofázzon neki.:O

Elnyeltem.

Mondta hogy a barátom többet nem jöhet be nálunk.Ez már kezdett idegesíteni.

Felhánytorgatott nekem sok mindent.

Mondta hogy irigy vagyok amiért ők jól megvannak apuval.Aztán, én utálom a testvéremet, és azt mondta hogy a bátyámat ne utáljam,ő a férjétől való, apukám nem a férje.És hogy ő másabb gyerek mert a férje csinálta neki.:O:( ez már nagyon rossz volt.És kiborultam.Elkezdtem vele üvöltözni, szinte majdnem kizavartam a szobámból.Vasárnap les anyukám szülinapja,vettem neki kávéfőzőt, feltöltöttem a kártyáját.Na de ezeket már odaadtam.Vettem neki pluszba egy csokit, hogy kis öröme legyen.Ideges lettem, kitettem neki a konyhába és mondtam boldog szülinapot, ő behozta a szobámba szinte rádobta az asztalomra.Én meg ledobtam a földre, majd kidobtam a kukába.Ő kivette és behozta hogy dobjam a sajátomba ne az ő kukájába :O

Nagyon megutáltam.Annyira csúnyán tesz nekem.

Egyébként ma ivott, már erről tettem fel ma kérdést az ivászatáról.De ez csak tesz a lantba.Mit tanácsolnátok?


2010. okt. 22. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez csak egy logikai ellentmondás: Ha mindent lenyeltél miért mondta, hogy ne pofázz neki. Tényleg nem vagy jóban az apáddal? Tényleg utálod a bátyádat?

Szerintem nem ,de vannak problémáid.


Ez csak egy csúnya veszekedés volt. Amikor nem biztos, hogy komolyan gondolják az emberek azt amit mondanak. Csak azért írtam ezeket a kérdéseket, hogy ne egyoldalúan lásd a dolgokat.

Valószínű, hogy édesanyád nagyon beijedt az apádtól. Nem azért mert rendetlenség van, hanem azért mert ivott. Valószínű, hogy megígérte neki, hogy nem tesz ilyet többé. És most félt. Ez jött le abból amit írtál.


Az hogy ezek után mi lesz? Nagykorú vagy, tényleg elmehetsz, sőt megtagadhatod. De az én életem(46 év) azt bizonyítja, hogy a gyerek jár rosszul, ha megtagadja az édesanyját, mert mindig nagyon fontos lesz. Persze idővel el kell menni, de jobb nem azért, mert nem bírsz otthon maradni, hanem azért mert szeretnéd elkezdeni a saját önálló életedet. Az élet igazságtalan. Van akinek tehetséget ad, van akinek szépséget, van akinek szuper anyut(szerintem ilyen nincs), van akinek problémákkal küszködő anyut.


Tanulj a problémáikból. Pl: pia sose! Készülj az önálló életre. De szeresd őt, mert ezzel önmagad szereted.

Béküljetek ki! Te lépj először! Kérj ölelést. Vár rád hamarosan a nagybetűs élet. Minek cipelned a hátadon fájdalmakat. De minden csepp szeretet, minden ölelés végtelen erővé válik benned majd az életben.

2010. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy anyákkal csak a lányaik vesznek össze, fiúk nem, miért van ez?

Legalábbis ezt az oldalt olvasva, ha valakinek az anyjával gondja van, az mindig lány :o

2010. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hmm...igen!A legtöbb esetben lányok.Vagyis legfőképpen lányok írnak ide hogy összevesztek.
2010. okt. 24. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!