Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ezek után? Édesanyámma...

Mi lesz ezek után? Édesanyámmal rondán összevesztünk.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

Ma anyukám nem normális, csúnyán beszél velem, veszekedik.Egyszerűen estére kihozott a sodromból.

Először is, hazajött rend volt, meleg volt.És elkezdett velem veszekedni.Meglátszik nem volt itthon, most kapkodhat mire apu hazaér.

Én csak lenyeltem.

Azt mondta hogy egy kis köcsög k*rva ne pofázzon neki.:O

Elnyeltem.

Mondta hogy a barátom többet nem jöhet be nálunk.Ez már kezdett idegesíteni.

Felhánytorgatott nekem sok mindent.

Mondta hogy irigy vagyok amiért ők jól megvannak apuval.Aztán, én utálom a testvéremet, és azt mondta hogy a bátyámat ne utáljam,ő a férjétől való, apukám nem a férje.És hogy ő másabb gyerek mert a férje csinálta neki.:O:( ez már nagyon rossz volt.És kiborultam.Elkezdtem vele üvöltözni, szinte majdnem kizavartam a szobámból.Vasárnap les anyukám szülinapja,vettem neki kávéfőzőt, feltöltöttem a kártyáját.Na de ezeket már odaadtam.Vettem neki pluszba egy csokit, hogy kis öröme legyen.Ideges lettem, kitettem neki a konyhába és mondtam boldog szülinapot, ő behozta a szobámba szinte rádobta az asztalomra.Én meg ledobtam a földre, majd kidobtam a kukába.Ő kivette és behozta hogy dobjam a sajátomba ne az ő kukájába :O

Nagyon megutáltam.Annyira csúnyán tesz nekem.

Egyébként ma ivott, már erről tettem fel ma kérdést az ivászatáról.De ez csak tesz a lantba.Mit tanácsolnátok?


2010. okt. 22. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
remélem nem én leszek az első, mert semmi értelmeset nem tudok mondani. helyzet hasonló. cuccok össze, át páromhoz, ma már az anyósomat vallom az anyámnak. 20/L
2010. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát, én lettem az első :D
2010. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen igazad van. de eddig jól megvoltatok?

lehet hogy csak a pia beszélt belőle:S

2010. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szia kérdező,kedves első:)

nehéz helyzet. ez tuti, hogy a pia miatt van. sajnos ismerős, mert az én anyám is keményen ivott, sokszor a 14 éves öcsém hozta ki a kocsmából ölben az ájult anyánkat, én utaztam vele a buszon, nehogy elüsse valamit. ilyenkor sajnos nem önmaguk, én összeverekedtem vele nem egyszer, volt, hogy utcán is, mert nem akart hazajönni, csövesekkel veszekedtem miatta...tudnék mesélni. egyszer hozzámvágta, hogy én nem beszélhetek vele így, mert az anyám. én meg mondtam, hogy te nem vagy anya, te nem vagy semmi. ez sem használt, jobban felhúztam. de nem bántam meg. ha tehettem volna elmegyek, csak sajnos nem tehettem, mert ekkor én már a párommal éltem albiban, csak sajnos anyám két emelettel lejjebb lakik, így a mai napig kapcsolatban vagyunk. tavaly elütötte egy autó, majdnem belehalt, azóta nem ivott egy kortyot sem. bocs az OFF-ért, de már el kellett mondanom. amikor ilyen volt anyám, ő is olyanokat vágott a fejemhez... én a helyedben mennék, csak hát 18 évesen gondolom még suliba jársz, nem könnyű:(

hát kitartást kívánok!

2010. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
eddig tök jól
2010. okt. 22. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha iszik az magánügy, de ha ez befolyásolja a viselkedését, és ráadásul így beszél, viselkedik veled ennek hatására, akkor nem érdemes várnod. 30 éves korodra 1 idegroncs leszel mellette. Cuccolj, és költözz. Jobb mielőbb saját lábra állni.
2010. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
ha eddig jól megvoltatok és szeret akkor tényleg cuccolj össze és menj... had ijedjen meg 1 kicsit, aztán ha megbánta akkor úgyis felkeres, ha meg nem, akkor már bocs hogy ezt mondom, de nem normális anya, ha ezt igy fogja folytatni tönkremész idegileg, tapasztalatból beszélek, mert nekem az apám volt ilyen, de az anyámmal maradtam mert elváltak
2010. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz költözz azonnal és soha többé vissza...
2010. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy összeveszés még nem a világ vége.Az élet megy tovább,csak most érzed úgy hogy jóvátehetetlenül tönkrement valami,pedig nem.Ki fogtok békülni,és minden a régi lesz.

Ennél jóval nagyobb veszekedések is vannak,mégse futnak szanaszét mert éppen mosolyszünet van.

2010. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak tarts ki a kedvességgel, ameddig csak bírsz. Önmagadban legyél öntudatos, de csak kis buták godnolják azt, hogy az az öntudatosság, ha jól megmondom, meg odavágom. Belső egyensúlyt, függetlenséget megtartani, anyukához jónak lenni. Mást nem tehetsz. Szeresd, de ne utánozd. Szeresd, és nem kell megfelelned az elvárásainak. Inkább legyél részvéttel. SAjnos az alkoholista nem tud meggyógyulni....
2010. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!